علت عدم اتومات یخچال جنرال استیل | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? هستی پرسیده:

سلام وقت بخیر، یخچال فریزر بنده مدل جنرال استیل هستش و به تازگی صدای گوشخراشی از قسمت فریزرش شنیده میشه. و همچنین مشکل یکسره کار کردن و اتومات نکردن یخچال وجود داره. ممنون میشم علت اتومات نکردن و صدای قسمت فریزر رو بگید.

A آی بک امداد گفته:

سلام، مشکل در فن فریزر باعث ایجاد صدا در قسمت فریزر میشود.و مشکل اتومات نکردن یخچال جنرال استیل بستگی به مکانیکی و الکترونیکی بودن دستگاه دارد، بدین منظور که چنانچه یخچال فریزر جنرال استیل مدل الکترونیکی است باید گاز و سنسور یخچال بررسی شود اما اگر مدل مکانیکی است باید گاز و ترموستات یخچال را بررسی کنید. برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل میتوانید از خدمات آی بک امداد بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *