علت جمع شدن آب در سینی ماشین ظرفشویی بکو | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? روشنک پرسیده:

سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم، ماشین ظرفشویی بنده بکو هستش و وقتی میخوام روشنش کنم بلافاصله بعد از روشن شدن یا در اواسط کار متوجه خطای   please call servic  میشوم. بعد از پرس و جو فهمیدم این خطا وقتی رخ میده که آب در سینی ظرفشویی جمع بشه. به تعمیرکار زنگ زدم اومد بررسیش کرد و گفت مشکل از قسمت آب بندی پمپ آب اصلی آب ظرفشویی آب نشت میکنه و این اتفاق باعث پر شدن سینی از آب میشه و بهمین دلیل صفحه نمایش اخطار میده.حالا میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که علتش چیه و چطور رفعش کنم.

A آی بک امداد گفته:

سلام، علتی که باعث جمع شدن آب در سینی ظرفشویی میشود گرفتگی پمپ تخلیه و یا فیلتر کف میباشد.شما بایستی از عدم گرفتگی در صافی داخل فیلتر اطمینان حاصل نمایید . سپس در انتها بررسی کنید که شیلنگ خروجی فاضلاب دچار گرفتگی نشده باشد.برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو میتوانید از خدمات آی بک امداد بهره ببرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *