علت کار نکردن و ایراد ظرفشویی موریس ۱۰۱۰ | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? مرضیه پرسیده:

با سلام و خسته نباشید به شما. ظرفشویی موریس ۱۰۱۰ داریم که چند سالی هست اونو خریدیم اما استفاده نکردیم و تو انباری بوده که دیشب اقدام به نصب ظرفشویی کردیم اما درست کار نمیکنه و با زدن دکمه سمت راستی پایین پنل که یک قطره روش داره با اینکه روشن میشه اما ماشین ظرفشوییی کار نمی کنه از این جهت اگر لطف کنید و بگید که علت کار نکردن ظرفشویی موریس ۱۰۱۰ چیه ممنون میشم.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، اشتباه شما در نصب ظرفشویی مهمترین دلیل برای کار نکردن ظرفشویی موریس ۱۰۱۰ می باشد که برای اینکه درست نصب کنید باید ابتدا مطمئن شوید که شیر برقی کار میکند و به خوبی آب وارد مخزن ظرفشویی می شود و در ادامه پمپ آب دستگاه بررسی و اگر باز مشکل پا برجا بود باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر ظرفشویی موریس کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *