چرا درب ماشین لباسشویی زیروات ۸ کیلو باز نمیشه | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? نجاتی پرسیده:

سلام وقت بخیر. لباسشویی زیروات ۸ کیلو داریم که بعد از ۵ روز که از روشن شدن آن میگذره و دوبار لباس روی تایم ۳۰ دقیقه روی آن تنظیم کردم که بعد از اینکه شستشو تمام میشه درب لباسشویی باز نشد و دیگه دستگاه از برق کشیدم و باز وصل کردم اما بازم درب باز نشد. از این جهت علت باز نشدن درب لباسشویی زیروات رو بگید. مچکر.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، با نگه داشتن ۳ ثانیه از دکمه قفل لباسشویی زیروات اگر مشکل شما حل نشد ایراد کار به خاطر خرابی میکروسوئیچ است که باید توسط تعمیرکار تعمیر یا تعویض شود و البته برای تعمیر لباسشویی در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *