تعمیر پکیج در عباس آباد تهران | سرویس و تعمیرات آبگرمن و بخاری در عباس آباد

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

تعمیرکاران آی بک امداد دارای مهارت بالا هستند و به صورت حرفه ای اقدام به رفع مشکلات و عیب های پکیج شما می کنند، در این بین استفاده از قطعات فابریک و اصل که توسط تعمیرکار انجام می شود باعث افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه تعمیرات پکیج می گردد که برای تعمیر پکیج در عباس آباد تهران کافیه شماره تلفن را بگیرید و آدرس خود را ثبت کنید.

تعمیرات برندهای مختلف پکیج در عباس آباد تهران

آی بک امداد بیش از ۱۵ سال در زمینه تعمیرات پکیج فعالیت دارد و هر مشکل و عیبی که پکیج شما دارد از جمله گرم نشدن آب پکیج، سر و صدای زیاد، سرد بودنه بدنه رادیاتور و..توسط تعمیرکار برطرف می گردد. البته هیچ محدودیتی در نوع مدل پکیج و برند دستگاه ندارد. برای تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور، بوش، بوتان، لورچ، ایساتیس، گلدیران و..کافیه با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول و مشکلات رایج پکیج

۱-علت روشن شدن پکیج به صورت انفجاری

قطعا حتی با وجود درست کار کردن پکیج شما اگر انفجاری روشن شود هر کسی را می ترساند که این مشکل از قطعه الکترود جرقه زن است که با تعویض قطعه معیوب به راحتی مشکل برطرف خواهد شد.

۲-علت ارور و کد خطای E2 پکیج تاچی

زمانی این مشکل پیش می آید که هر یک از قطعات زیر خراب شده باشد که برای اعزام تعمیرکار پکیج در عباس آباد تهران کافیه تماس بگیرید.

  • ایراد در پمپ دستگاه
  • خراب شدن شیر سه راهی برق
  • بسته بودن مدار رفت و برگشت گرمایش
  • معیوب بودن قطعه فیوز حد

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله عباس آباد تهران

سرویس به موقع آبگرمکن باعث پیشگیری از یک سری  مشکلات خواهد شد و البته در زمان خرابی و مشکلات مختلف چون روشن نماندن شمعک آبگرمکن، خاموش شدن ناگهانی و…کافیه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *