تعمیر پکیج در پونک شمالی | سرویس و تعمیرات آبگرمکن و بخاری در محل

تعمیر تعویض قطعات پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یک تعمیرکار حرفه ای نه تنها باید به موقع در محل حاضر بلکه باید در زمان تعمیرات از دانش و مهارت بالایی برخوردار و از قطعات فابریک و اصل استفاده کند که تمام ویژگی های تعمیرکاران آی بک امداد است که برای تعمیر پکیج در پونک شمالی تنها کافیه یک تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار اعزام گردد.

ارائه خدمات و تعمیرات پکیج در محله پونک شمالی

همه ما به دنبال خرید بهترین برند پکیج دیواری و زمینی هستیم اما نباید سرویس به موقع پکیج فراموش شود و در زمان خرابی و مشاهده هر ایراد چون روشن نشدن پکیج، سر و صدای زیاد، افت و افزایش فشار بار پکیج، یکسره روشن ماندن پکیج و…با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید. که سایت آی بک امداد با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران آماده پاسخگویی، خدمات دهی به شما است و تعمیرات انواع برندهای مختلف ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، تاچی، بوش، ایساتیس و…با این سایت انجام خواهد شد.

  • کاهش هزینه تعمیرات پکیج
  • حضور به موقع تعمیرکار در محل و آدرس شما
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب پکیچ چون شیر پرکن، فلومتر، فلوسوئیچ، شیر اطمینان، فشار بار، مبدل حرارتی و…

علت ارور و کد خطای C1 پکیج بوش

زمانی که پکیج شما کار می کند و کنتاکت های پرشر سوئیچ دود خراب می شود باعث نمایش این کد خطا خواهد شد که برای تعمیرات پکیج در محله پونک شمالی کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله پونک شمالی

به مانند پکیج دیواری و زمینی شرکت آی بک امداد در زمینه تعمیرات انواع مدل آبگرمن دیواری، زمینی، برقی، نفتی، کویل دار، خورشیدی، گازی و…فعالیت دارد. که برند شما بوتان، شپهر الکتریک، ارج، آبسال، توان، آزمایش، لرد و هر مارک دیگری باشد توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *