تعمیر پکیج در شهرک المهدی | سرویس و تعمیرات آبگرمکن و بخاری شهرک المهدی

تعمیر تعویض قطعات پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یکی از خدمات ارائه شده سایت آی بک امداد تعمیر پکیج در شهرک المهدی تهران است که بعد از تماسی که شما می گیرید و ثبت درخواست سریعا تعمیرکار پکیج اعزام می گردد. ما با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران اقدام به تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور، بوتان، لورچ، تاچی، ایساتیس، گلدیران و… می کنیم.

ارائه خدمات و تعمیرات پکیج در شهرک المهدی

به منظور رفع هر کدام از مشکلات پکیج چون گرم نشدن آب، سر و صدای زیاد، انواع کد خطا و ارور و حتی خرابی قطعات معیوب دستگاه پکیج کافیه تماس بگیرید. ما بعد از تماس شما و ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت بعد در محل و آدرس شما حاضر خواهیم شد.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب مبدل حرارتی، الکترود جرقه زن، شیر پرکن، شیر اطمینان، پرشر سوئیچ، فلومتر و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات پکیج
  • تعمیر برندهای مختلف پکیج

سوالات متداول و مشکلات رایج پکیج

۱-علت گرم شدن زیاد آب پکیج

دلیل این مشکل عدم تنظیم دمای پکیج و خراب شدن قطعه ترموستات است که برای تعمیرات پکیج در محله های تهران کافیه تماس بگیرید.

۲-علت بوی دود و سوختگی پکیچ

نشتی گاز و به موجب آن ایراداتی که در لوله گاز و اتصالات و در عین حال عدم نصب درست دودکش وجود دارد باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در شهرک المهدی

برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب آبگرمکن چون ترموکوپل، شیر مغناطیسی، رگلاتور آب و گاز، واشر لاستیکی دیافراگم و..تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در شهرک المهدی

برای رفع مشکلات و ایرادت بخاری چون صدا دادن، روشن نشدن و حتی در این بین جرقه نزدن بخاری و..کافیه تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد و به رفع مشکل بپردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *