نصب و تعمیر تلویزیون در باغ فیض تهران

خطوط عمودی تصویر تلویزیو
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

تلویزیون شما صدا دارد اما تصویر ندارد؟ با نمایش لوگوی تلویزیون سریعا صفحه تلویزیون تاریک می شود؟ هر مشکل و ایرادی که تلویزیون شما دارد می توانید با شماره تلفن آی بک امداد تماس بگیرید یکی از خدمات ما تعمیر تلویزیون در باغ فیض تهران است که بعد از تماس شما کمتر از یک ساعت بعد تعمیرکار اعزام می گردد.

تعمیر تلویزیون ال جی، پاناسونیک در باغ فیض

حتی بهترین برند تلویزیون هیچ تضمینی به شما نخواهد داد که هیچ وقت خراب نشود. احتمال خرابی برای هر مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED در هر برند و مارک ایرانی و خارجی شارپ، ایکس ویژن، دوو، ال جی و..وجود دارد. اعزام سریع تعمیرکار تلویزیون به محله باغ فیض تهران و استفاده از قطعات فابریک و اصل از سری خدمات ارائه شده سایت آی بک امداد است.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت پرش تصویر تلویزیون

این مشکل تلویزیون شما اگر همراه با نمایش خطوط رنگی روی صفحه نمایش باشد نشان از خرابی قطعه پنل تلویزیون است و حتی در این بین خرابی مین برد یا برد تیکان منجر به بروز این مشکل می شود.

۲-علت نمایش خطوط افقی و عمودی روی تلویزیون

ضربه خوردن صفحه تلویزیون و در این بین خراب شدن قطعه برد تیکان و حتی شل بودن سیمکشی داخل تلویزیون باعث بروز این مشکل می شود که برای اعزام تعمیرکار تلویزیون در باغ فیض تهران کافیه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

۳-علت وجود نقاط سیاه روی تصویر تلویزوین

این مشکل به دلیل سوختن پیکسل های تصویر تلویزیون رخ می دهد که هیچ راه حلی جز تعویض پنل تلویزیون وجود ندارد که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون می توانید تماس بگیرید. تعمیرکاران آی بک امداد قادر به تعمیر و تعویض انواع قطعات معیوب تلویزیون هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *