تعمیر پکیج در اختیاریه | سرویس تعمیر آبگرمکن و بخاری محله اختیاریه

تعمیر پکیج در اختیاریه
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

پکیج یک سیستم گرمایشی است که ممکن است با گذشت زمان و قدیمی شدن این وسیله و البته عدم سرویس پکیج خراب شود و با مشکلات مختلف چون گرم نشدن آب پکیج، یکسره روشن ماندن پکیج، سرد گرم شدن آب و… مواجه شوید که برای سرویس تعمیر پکیج در اختیاریه محله ای از شهر تهران کافیه تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت تعمیر پکیج در اختیاریه

آی بک امداد نه تنها بعد از ثبت درخواست سریعا تعمیرکار پکیج در اختیاریه را اعزام می کند بلکه در حین تعمیرات از قطعات فابریک و اصل استفاده می کند که باعث افزایش طول عمر پکیج خواهد شد. در این بین توجه داشته باشید که آی بک امداد قادر به تعمیر انواع مدل و برند پکیج ایران رادیاتور، بوتان، بوش، ایساتیس، لورچ، گلدیران و … است.

سرویس تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی در اختیاریه

کاهش فشار آب گرم خروجی از آبگرمکن تنها یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای شما پیش بیاید. سر وصدای زیاد چون سوت کشین و حتی تق تق آبگرمکن و در این بین خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن هر کسی کلافه می کند که برای رفع مشکلات و ایرادات و تعمیر آبگرمکن کافیه تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب شیر مغناطیسی، مبدل حرارتی، رگلاتور آب و گاز، ترموکوپل و….
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر برندهای مختلف آبگرمکن بوتان، لرد، ارج، تکنوهاوس، خروشان اصفهان، جنرال تکنو و…

علت خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن

این مشکل به دلیل کم بودن فشار آب و گاز ورودی به آبگرمکن و حتی زیاد بودن ارتفاع شمعک رخ میدهد و حتی ممکن است خرابی ترموکوپل، مشعل، واشر دیافراگم آبگرمکن باعث بروز این مشکل شده باشد.

سرویس تعمیر بخاری و شومینه در اختیاریه

فرقی نمی کند که بخاری شما نیک کالا، پلار، توان، انرژی و هر برند و مارک دیگر باشد با خرابی آن و شومینه برای تعمیر آنها کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *