تعمیر یخچال در میرداماد | نمایندگی تعمیرات آبسردکن محله میرداماد

تعمیر یخچال در میرداماد
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

با خراب شدن فن فریزر باعث می شود که سرما از فریزر به قسمت یخچال نرود که در این مواقع باید فن فریزر توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و البته با بروز هر گونه مشکلات و ارورها برای تعمیر یخچال در میرداماد کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد نمایندگی تعمیر یخچال در میرداماد

با تراز کردن یخچال، نگذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال و حتی کمتر باز و بستن درب باعث پیشگیری از یک سری مشکلات و خرابی این وسیله شوید. البته با خرابی یخچال فرقی نمی کند دوقلو، ساید، یخچال صنعتی، درب فرانسوی، ویترینی در هر برند و مارکی که باشد کافیه تماس بگیرید تا تعمیرکار یخچال به محله میرداماد اعزام گردد.

  • تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال
  • تعمیر و تعویض قطعات سیستم دیفراست
  • تعمیر کمپرسور و قطعات آن شامل رله اورلود
  • تعمیر تعویض دمپر، لولای درب و فیلتر آب یخچال

سوالات متداول و مشکلات رایج یخچال

۱-علت کار نکردن یخساز یخچال ال جی

این مشکل به دلیل وصل نبودن شیر آب به یخچال، درست بسته نشدن درب رخ می دهد.

۲-علت روشن نشدن یخچال دوو

نرسیدن برق به یخچال و خرابی سوکت، دوشاخه، کابل و حتی رله استارت باعث بروز این مشکل می شود و حتی ممکن است به دلیل نیم سوز شدن یا سوختن موتور یخچال این اتفاق رخ دهد.

۳-علت داغ شدن بدنه یخچال بوش

عدم رعایت فاصله یخچال از دیوار و حتی وسایل حرارت زا و کاهش گاز یخچال باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر یخچال در میرداماد کافیه تماس بگیرید.

سرویس تعمیر آبسردکن در محله میرداماد

نشتی آب از دستگاه، خارج نشدن آب از شیر، گرم و سرد نکردن آب دستگاه آبسردکن از سری مشکلات رایج آن است که برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب دستگاه آبسردکن و رفع مشکلات کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *