تعمیر سشوار پاناسونیک | نمایندگی تعمیرات پاناسونیک Panasonic در تهران

تعمیر سشوار پاناسونیک
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

سشوار وسیله ای برقی برای خشک کردن و حالت دادن به موی سر می باشد که در عین حال اگر به مدت طولانی آنرا روشن بگذارید منجر به خرابی و داغ کردن سشوار می شود و با بروز انواع مشکلات رایج در سشوار چون روشن نشدن، خاموش نشدن و یکسره کار کردن سشوار، کار نکردن، گرم نکردن سشوار و.. باید سریعا نسبت به تعمیر سشوار با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تمام برندها این مشکلات صدق می کند که برای تعمیر سشوار پاناسونیک در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

عیب یابی مشکلات سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک به مانند هر برند دیگر در بازار ممکن است قطعات آن خراب و با انواع مشکلات چون کار نکردن دستگاه، تولید صداهای عجیب، ضعیف شدن جریان هوای سشوار، خاموش نشدن سشوار، روشن نشدن دستگاه و… مواجه شوید که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر سشوار پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

عیب یابی مشکل کار نکردن سشوار پاناسونیک

زمانی که سشوار کار نمی کند ابتدا مطمئن شوید که به آن برق می رسد و مشکلی در پریز برق، دوشاخه و کابل برق سشوار وجود نداشته باشد که در صورت سالم بودن هر کدام از آنها احتمال خاموشی سشوار به دلیل حرارت خیلی زیاد آن وجود دارد که بعد از چند دقیقه و خنک شدن مجددا روشن می شود و یا اینکه گرفتگی فیلتر سشوار و ایراد در خروجی هوای سشوار منجر به بروز این مشکل شده که باید بررسی و عیب یابی آنها انجام شود.

تعمیر صداهای عجیب سشوار پاناسونیک

زمان استفاده از سشوار پاناسونیک اگر صدای زیادی از آن به گوش می رسد احتمال گرفتگی فن سشوار یا کثیفی آن وجود دارد که باید تمیز و در صورت پابرجا بودن مشکل قطعه فن سشوار تعویض گردد و در عین حال صدای زیاد سشوار ممکن است به خاطر گرفتگی فیلتر یا ایراد در المنت دستگاه باشد که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و برای تعمیر یا تعویض قطعات با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت ضعیف بودن جریان هوای سشوار پاناسونیک

گرفتگی فیلتر سشوار دلیل اصلی برای بروز این مشکل است که باید نسبت به تمیز کردن فیلتر اقدام و در عین حال مجاری هوا و دریچه های هوا سشوار بررسی و در صورت ایراد در کابل دستگاه یا تنظیمات نادرست دستگاه آنرا برطرف کنید.

💡حتما بخوانید: علت خاموش شدن ناگهانی سشوار

تعمیرات مشکل خاموش نشدن سشوار پاناسونیک

زمانی که یکسره سشوار روشن و خاموش نمی شود این مشکل از ایراد در تایمر روشن یا خاموش و آسیب دیدگی کابل برق، فن دستگاه و حتی بهم خوردن تنظیمات سشوار است که باید بررسی و عیب یابی آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

تعمیر مشکل روشن نشدن سشوار پاناسونیک

یکی از مشکلات رایج سشوار زمانی است که روشن نمی شود که ممکن است خرابی پریز برق، دوشاخه یا کابل برق باعث بروز این مشکل شده باشد که باید بررسی گردد و در صورت سالم بودن آنها نوبت به بررسی کلید روشن خاموش و بررسی فیلتر دستگاه است که باید تمیز گردد و مطمئن شوید که مسیر هوا سشوار مسدود نیست و عاری از هر گونه خاک و آلودگی است.

نحوه سرویس سشوار پاناسونیک

برای درست کار کردن سشوار نسبت به تمیز کردن فیلتر هوا اقدام و آنرا باز و فیلتر را تمیز کنید و با پارچه مرطوب یا فوم تمیز کننده نسبت به تمیز کردن بدنه سشوار اقدام کنید و در عین حال در صورت ترک، شکستگی یا سیم های در معرض دید باید آنها را تعمیر کنید و به صدای سشوار توجه کنید که صدای لرزش یا صدای مشکوک نداشته باشد.

هزینه تعمیرات سشوار پاناسونیک در آی بک امداد

اگر سشوار شما خراب شده و با مشکلاتی چون روشن نشدن، خاموش نشدن، ضعیف شددن جریان هوا، کار نکردن و تولید صدای عجیب غریب چون لرزش سشوار مواجه هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه تعمیرات سشوار متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *