تعمیر ماکروفر زانوسی | نمایندگی تعمیرات مایکروویو زانوسی Zanussi در تهران

تعمیر ماکروفر زانوسی
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

مایکروویو یکی از وسایل برقی است که با خرید آن علاوه بر گرم کردن غذا و نان امکان پخت انواع غذا چون پیتزا، لازانیا و… وجود دارد که جزو لوازم مهم در شرکت ها می باشد که با وجود این دستگاه نیازی نیست که وقت زیادی را برای گرم کردن غذا صرف کنید که البته در این بین احتمال خرابی و سوختن قطعات دستگاه و بروز انواع مشکلات چون گرم نکردن غذا، جرقه زدن مایکروفر، نچرخیدن ظرف داخل دستگاه، کار نکردن دکمه های دستگاه و… وجود دارد که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر ماکروفر زانوسی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر مایکروفر زانوسی در تهران

مایکروفر زانوسی Zanussi به مانند هر برند و مارک دیگر احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون دود کردن ماکروفر، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی و نمایش انواع ارور و کد خطا روی صفحه نمایش و… وجود دارد که برای تعمیر مایکروفر زانوسی باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که با تشخیص درست عیب باعث صرفه جویی در زمان و سرعت بالای تعمیرات و کاهش هزینه تعمیرات ماکروفر می شود که در تهران می توانید شماره تعمیرکار آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: دفترچه راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر زیمنس

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی مشکلات ماکروفر زانوسی

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج مایکروفر را خواهیم نوشت که شامل گرم نکردن غذا، نچرخیدن سینی، روشن نشدن مایکروفر و جرقه زدن دستگاه است که برای رفع مشکل و تعمیر ماکروفر زانوسی باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

علت گرم نکردن غذا در ماکروفر زانوسی

یکی از مشکلات رایج مایکروویو زمانی است که غذا را گرم نمی کند که این مشکل به دلیل ایراد در قطع کننده های گرما در فر و مگنترون رخ می دهد که باید آنها بررسی و عیب یابی شوند و این عیب یابی توسط اهم متر و با تعمیرکار حرفه ای انجام گردد که در صورت مشکل در خازن یا دیود دستگاه حتما تعمیر یا تعویض گردند.

دلیل نچرخیدن ظرف داخل ماکروفر زانوسی

زمانی که ظروف داخل مایکروفر زانوسی نمی چرخد باید نسبت به بررسی موتور دستگاه اقدام و اگر مشکل داشته باشد آنرا عوض کنید که با وجود قطعه موتور چرخشی دستگاه است که سینی داخل ماکروفر می چرخد و باعث پخت یکنواخت غذا می گردد که بررسی این قطعه باید با اهم متر انجام شود و علاوه بر ایراد در موتور گران خرابی مگنترون ها و موجبرها از دلایل دیگر خرابی سینی و نچرخیدن آن است.

علت روشن نشدن مایکروویو زانوسی

یکی از مشکلات رایج مایکروفر زمانی است که آنرا به برق وصل می کنید اما روشن نمی شود که در ابتدا باید مطمئن شوید که برق به دستگاه می رسد و هیچ مشکلی در پریز برق، دوشاخه و کابل برق وجود ندارد و در ادامه نسبت به بررسی و عیب یابی فیوز، کلید درب، موتور فن و فن اقدام کنید که با خرابی آنها حتما این قطعات تعویض گردد.

علت جرقه زدن مایکروفر زانوسی

زمان استفاده از مایکروویو باید از ظروف مجاز استفاده کنید در غیر این صورت گذاشتن ظروف فلزی داخل دستگاه ماکروفر منجر به جرقه زدن دستگاه می گردد که علاوه بر این مورد خرابی آنتن سر لامپ مگنتران، سوختن لامپ مگنتران و ایراد در ورق میکا و ورق نسوز از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به بررسی و عیب یای آنها اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: عیب یابی ماکروفر

هزینه تعمیرات مایکروفر زانوسی در آی بک امداد

ماکروفر زانوسی به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلات مختلفی چون روشن نشدن دستگاه، نشان دادن انواع ارور و کد خطا روی صفحه نمایش، کار نکردن دکمه های ماکروفر، جرقه زدن دستگاه، دود کردن ماکروفر و… دیگر مواجه شوید که برای رفع آنها باید با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات ماکروویو هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *