کارخانه های تولید کننده پروفیل در ایران

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

یکی از مهمترین مصالح ساختمانی پروفیل است که به صورت صنعتی و ساختمانی وجود دارد. در واقع از پروفیل در صنایع مختلف چون خودروسازی و ساخت درب و پنجره استفاده می شود و البته که جوشکاری پروفیل سبک باید توسط جوشکار ماهر و با رعایت یک سری نکات انجام شود. با توجه به اهمیت پروفیل در صنایع خودروسازی و ساختمانی بر آن شدیم که در این مقاله به معرفی بزرگ ترین کارخانه های تولید کننده پروفیل در ایران هم چون جهان پروفیل پارس، شرکت نورد لوله یاران، لوله و پروفیل صابری، گروه صنعتی تهران شرق، فولاد هیربد، نورد پروفیل ساوه و … بپردازیم که همه آنها براساس تکنولوژی جهان کار می کنند.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

آشنایی با بزرگترین کارخانه های تولیدکننده پروفیل در ایران

شرکت جهان پروفیل پارس

این کارخانه جزو بزرگترین واحدهای صنعتی کشور به شمار می آید که به تولید پروفیل، لوله و قوطی می پردازد. تاسیسن این کارخانه به سال ۱۳۶۱ در تهران بر می گردد که امروزه در تولید ساخت انواع پروفیل درب و پنجره، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل مبلی و همچنین ساخت لوله های صنعتی و داربستی فعالیت دارد و حتی بخشی از بازارهای خارجی را تامین می کند.

شرکت نورد لوله یاران

این کارخانه بهترین کیفیت تولید لوله و پروفیل را دارد که در سال ۱۳۷۷ به ثبت رسیده است و همه تولیدات آن بر طبق استانداردهای ملی و بین المللی است و شامل اقلام زیر می باشد.

  • قوطی و پروفیل مربع و مستطیل
  • پروفیل های ساختمانی باز و بسته
  • پروفیل درب و پنجره
  • لوله های گاز خانگی و شهری
  • لوله های آب و شوفاژ
  • لوله های ساختمانی و صنعتی

شرکت لوله و پروفیل صابری

بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا و البته بکار بردن ماشین آلات نوین در شرکت لوله و پروفیل صابری باعث شده است که سالانه به تولید نیم تن  انواع مقاطع لوله و پروفیل فولادی برسد. این شرکت در سال ۱۳۸۷ ثبت و در شهر صنعتی عباس آباد تاسیس گردیده است. از قبیل محصولات تولید شده کارخانه پروفیل صابری شامل انواع پروفیل های فولادی درزجوش و باز ، پروفیل های چهارضلعی، پروفیل های در و پنجره و چهارچوبی است. تمامی محصولات  شرکت لوله و پروفیل صابری در صنایع مختلف در و پنجره فولادی، آب و فاضلاب، خودروسازی، سازه های فولادی، پل سازی کاربرد دارد.

گروه صنعتی شرق تهران

این شرکت در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی فعالیت دارد که در سال ۱۳۸۰ در منطقع صنعتی خاتون آباد پاکدشت تاسیس گردیده است. محصولات این کارخانه تولید کننده شامل انواع لوله های صنعتی، ساختمانی، آب و گاز شهری، قوطی های صنعتی و ساختمانی در سایز۱۶۰*۱۶۰ و تا ضخامت ۸ میلیمتر می باشد.

صنایع فولاد هیربد زرندیه

یکی از کارخانه های مهم در استان مرکزی کارخانه صنایع فولاد هیربد زرندیه است که در زمینه تولید شمشش فولدی در ابعاد مختلف، میلگردهای فولادی در همه قطرها و همچنین تولید لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی فعالیت دارد و این کارخانه در سال ۱۳۹۱ در شهره صنعتی ماممونیه شهرستان زرندیه تاسیس گردیده است.

کارخانجات نورد پروفیل ساوه

یکی از قدیمی ترین کارخانه های بزرگ در زمینه تولید پروفیل صنعتی و ساختمانی کارخانه نورد پروفیل ساوه است که در سال ۱۳۵۴ تاسیس شده است و لوله های شبکه سراسری و شهری، لوله های صنعتی، لوله های گاز و آب و قوطی های مربع و مستطیل و همچنین پروفیل های فرم دار صنعتی و درب و پنجره از جمله محصولات این کارخانه است.

شرکت پروفیل نیکان اصفهان

یکی دیگر از کارخانه های تولید کننده پروفیل به کارخانه نیکان اصفهان بر می گردد که در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده است و در سال ۱۳۸۴ به ارتقا ظرفیت های تولیدی خود در تولید اقلامی چون پروفیل، قوطی،زهوار، چهارچوب درب و محصولات فولادی پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *