تعمیر یخچال در کوهک تهران | سرویس تعمیر آبسردکن در محله کوهک

یخ و برفک زدن یخچال
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

اگر یخچال شما سرد نمی کند ابتدا مطمئن شوید که دمای یخچال به درستی تنظیم شده است و در صورت فرسودگی و پارگی لاستیک درب باید تعویض گردد و در عین حال ممکن است خرابی ترموستات، سنسور و فن فریزر و نشتی گاز باعث بروز این مشکل شده باشد که برای عیب یابی و تعمیر یخچال در کوهک تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی، پارس در کوهک تهران

یخچال مهمترین وسیله خانگی است که در انواع مدل و برند بکو، بوش، دوو، امرسان، هیمالیا، فریجیدر، جنرال الکتریک، اسنوا، الکترواستیل، وستینگهاوس و…تولید می گردد که با مشاهده هر گونه خرابی و ایراد چون یخ و برفک زدن، برق داشتن بدنه، روشن نشدن لامپ یخچال و….کافیه تماس بگیرید. آی بک امداد بهترین سایت تعمیرات یخچال است که بعد از ثبت درخواست شما تعمیرکار یخچال به محله کوهک تهران اعزام می کند.

سوالات متداول و مشکلات رایج یخچال

۱-علت کار نکردن فن یخچال

این مشکل به خاطر کثیفی و گرد غبار روی فن فریزر رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار این قطعه معیوب تعمیر یا تعویض گردد.

۲-علت تغییر نوسان درجه دمای یخچال

ایراد در قطعه ترموستات، موتور باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر یخچال در محله کوهک تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

۳-علت روشن نشدن یخچال

در این مواقع ابتدا باید مطمئن شوید که برق به یخچال می رسد و مشکلی در دوشاخه، کابل، پریز برق وجود ندارد و در صورت سالم بودن مشکل از سیمکشی و اتصالات، موتور یا کمپرسور و حتی برد الکترونیکی یخچال است.

سرویس تعمیر آبسردکن در محله کوهک تهران

با خرابی و بروز هر گونه مشکلات آبسردکن چون خارج نشدن آب از شیر ورودی، سرد و گرم نکردن آب و…برای تعمیر آبسردکن خانگی و اداری با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *