تعمیر یخچال در پارک لاله | سرویس و تعمیر آبسردکن در پارک لاله تهران

عیب یابی یخچال فریزر
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

با توجه به اینکه یخچال در تمام فصول سال کار می کند باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر اینصورت اتومات نکردن یخچال و هر مشکل و ایرادی چون سرد نکردن، سر و صدای زیاد، نشتی گاز، یخ زدن لوله های پشت یخچال و….باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای برطرف شود که برای تعمیر یخچال در پارک لاله تهران کافیه شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید.

سوالات متداول و مشکلات رایج یخچال

۱-علت ارور و کد خطای E4 یخچال فریزر بکو

زمانی که روی نمایشگر یخچال این ارور مشاهده کردید به معنای خرابی هیتر المنت دیفراست است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر یا تعویض گردد که برای بهره مندی از تعمیرات یخچال در پارک لاله توسط آی بک امداد تنها کافیه تماس بگیرید.

۲-دلیل از کار افتادن آبسردکن یخچال امرسان چیست؟

برای هر برند و مارک یخچال ال جی، پارس، هیمالیا، بکو، بوش، فریجیدر، دوو و…ممکن است آبسردکن خراب شود که این مشکل معمولا زمان هوا رفتن داخل شلنگ آب قسمت آبسردکن رخ می دهد که باید چندین دقیقه پدال آبسردکن فشار دهید تا به صورت کامل هوا تخلیه و مشکل برطرف شود. در صورتی که باز هم مشکل برطرف نشدن باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

۳-علت خنک نکردن یخچال

این مشکل رایج ممکن است تنها به خاطر بی احتیاطی شما در عدم تنظیم مناسب دما باشد که با تنظیم درجه دمای یخچال و فریزر مشکل برطرف خواهد شد. البته در این بین نشتی گاز، خراب شدن کمپرسور و فن یخچال باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر آبسردکن در محله پارک لاله تهران

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب چون فیلتر، موتور، سنسور حرارتی، المنت، ترموستات و..
  • تعمیر برندهای مختلف آبسردکن آلونی، مجیک، ایستکول، گاسونیک، هیوندای و..
  • تعمیر مدل های مختلف آبسردکن
  • گازدهی آبسردکن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *