تعمیر یخچال در شمس آباد | سرویس و تعمیر آبسردکن در شمس آباد تهران

تعمیرات یخچال در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

آی بک امداد بهترین سایت تعمیر یخچال در شمس آباد است که با داشتن بهترین تعمیرکاران و تکنسین به موقع در آدرس و محل شما حاضر و به کار تعمیرات یخچال شامل نشت یابی و شارژ گاز، تعمیر و تعویض قطعات معیوب کمپرسور، فن، ترموستات، سنسور محیطی، قطعات سیستم دیفراست خواهند پرداخت.

تعمیر یخچال در شمس آباد و رفع کد خطا و ارورها

زمانی که یخچال شما خراب شده بدون نیاز به جابجایی این وسیله سنگین تنها کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید. به صورت آنلاین و شبانه روزی پاسخگویی شما هستیم و هر مدل یخچال فریزر، نوفراست، صنعتی، ساید بای ساید، هوشمند، درب فرانسوی و….توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

برای تعمیر برندهای مختلف یخچال اسنوا، هیمالیا، بکو، وایت هاوس، ویرپول، فریجیدر و…تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • نشت یابی و شارژ گاز یخچال
  • تعویض فیلتر آب یخچال
  • تعمیر و تعویض دمپر و لولای درب
  • تعویض لاستیک درب یخچال
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب یخچال شامل سنسور محیطی، فن، ترموستات و….

سوالات متداول

۱-علت برفک زدن یخچال

یکی از دلایل بروز این مشکل زمانی است لاستیک درب یخچال خراب شده و به راحتی هوا گرم محیط وارد محفظه یخچال می شود و حتی در این بین کاهش دمای یخچال دلیل دیگر آن است.

۲-علت کار نکردن آبسردکن یخچال

هوا گرفتن شلنگ آب آبسردکن یخچال دلیل اصلی آن است که با چند دقیقه فشار دادن پدال آب هوا خارج می شود.

سرویس تعمیر آبسردکن در محله شمس آباد

احتمال خرابی در هر مدل آبسردکن خانگی و اداری در هر برند و مارک وجود دارد که کافیه تماس بگیرید. تعمیر و تعویض قطعات معیوب آبسردکن چون فیلتر، موتور، المنت، سنسور حرارتی، شارژ گاز آبسردکن در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *