نصب و تعمیر تلویزیون در اتوبان باقری با آی بک امداد

تعمیر تلویزیون در منزل شما
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

هر مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی در هر برند سامسونگ، ال جی، ایوولی، توشیبا، سونی، فیلیپس و..که باشد ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون سیاهی نمایشگر، نقاط سیاه روی صفحه نمایش، خط افتادن روی تصویر تلویزیون و…همراه باشد که برای تعمیر تلویزیون در اتوبان باقری تنها کافیه تماس بگیرید.

ارائه خدمات و تعمیرات تلویزیون در اتوبان باقری

تمام محله های شهر تهران تحت پوشش آی بک امداد است که با خرابی تلویزیون برای برطرف کردن مشکل و تعمیر تلویزیون در اتوبان باقری و سایر محله های تهران کافیه تنها تماس بگیرید.

  • تعویض بک لایت تلویزیون
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر و تعویض قطعات مین برد، ریموت کنترل، فلت، پنل، برد تیکان، ترانزیستورها و…
  • کاهش هزینه تعمیرات تلویزیون
  • تعمیر برندهای مختلف و نصب انواع مدل تلویزیون

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-علت دیر روشن شدن تلویزیون

دلیل بروز این مشکل زمانی است که قطعه پاور و برد تلویزیون خراب شده است که برای اعزام تعمیرکار تلویزیون در محله اتوبان باقری تهران کافیه شماره تلفن را بگیرید.

۲-علت صدا داشتن و تصویر نداشتن تلویزیون

دلیل اصلی آن خرابی بک لایت یا همان لامپ پس زمینه تلویزیون است که ممکن است در این بین حتی صفحه نمایش آسیب دیده باشد که باید بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار انجام شود.

۳-علت خطوط افقی و عمودی روی تلویزیون

این مشکل معمولا به خاطر ضربه خوردن تلویزیون رخ می دهد که باید به آن خرابی برد تیکان، شل شدن سیم کشی تلویزیون اضافه کنید.

۴-علت روشن نشدن تلویزیون

این مشکل رایج زمانی رخ می دهد که ریموت کنترل خراب است و در صورت زدن دکمه تلویزیون اگر باز روشن نمی شود باید مطمئن شوید که برق به تلویزیون می رسد و مشکلی در پریز برق، دوشاخه، کابل نیست در غیر اینصورت خرابی برد پاور، مین برد دلیل اصلی بروز مشکل است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *