تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان باقری | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در اتوبان باقری

تعمیرات حرفه ای لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برای تنظیم درجه دمای آب، سرعت چرخش دیگ و انتخاب بهترین برنامه شستشوی لباسشویی حتما دفترچه راهنما مطالعه کنید به خصوص اینکه برخی اوقات رفع کد خطا و مشکلات را می توانید برطرف کنید اما نقص فنی و بروز انواع مشکلات تنها باید توسط تعمیرکار برطرف شود که برای تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان باقری تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در اتوبان باقری

حتی بهترین برند ماشین لباسشویی تضمینی به شما نمی دهد که هیچ وقت خراب شود. احتمال خرابی و مشکلاتی چون نچرخیدن دیگ، سر و صدای زیاد، نشتی آب از لباسشویی، کار نکردن دکمه ها، خاموش شدن ناگهانی برای هر برند و مارک ممکن است رخ دهد. برای تعمیر انواع مدل لباسشویی ال جی، سامسونگ، آاگ، ویرپول، پاکشوما، ارج و..کافیه تماس بگیرید.

عیب یابی و رفع مشکلات مختلف لباسشویی با آی بک امداد

هر کدام از موارد زیر که برای لباسشویی شما رخ دهد توسط تعمیرکار و تکنسین آی بک امداد برطرف خواهد شد تنها کافیه تماس بگیرید و برای تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان باقری درخواست خود را ثبت کنید.

  • برق داشتن بدنه لباسشویی
  • روشن نشن و نچرخیدن دیگ
  • خرابی قفل درب لباسشویی و باز نشدن
  • داغ نشدن آب ماشین لباسشویی
  • تخلیه نکردن آب و حتی آبگیری نکردن لباسشویی
  • سر و صدای زیاد و لرزش و تکان خوردن لباسشویی

علت خاموش شدن ماشین لباسشویی حین کار کردن

خرابی میکروسوئیچ درب و علاوه بر آن قطعات قفل درب، زبان، تایمر، موتور لباسشویی و نوسانات برقی و خراب شدن دوشاخه و کابل لباسشویی باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اتوبان باقری

عیب یابی و رفع مشکلات و ایرادات ظرفشویی در هر برند و مارک ایرانی و خارجی چون امرسان، ویرپول، مای تگ، آریستون و… انجام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *