تعمیر یخچال در تهرانپارس غربی | سرویس تعمیر آبسردکن در تهرانپارس غربی

شارژ گاز یخچال در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

برخی از مشکلات یخچال به صورت کد خطا و ارور روی نمایشگر نشان داده می شود که به دلیل نقص فنی و خرابی قطعات اصلی یخچال این اتفاق رخ می دهد و حتی ممکن است با بوق زدن یخچال همراه باشد که برای تعمیر یخچال در تهرانپارس غربی کافیه تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت تعمیر یخچال در تهرانپارس غربی

با حضور تعمیرکار آی بک امداد در محله تهرانپارس غربی دیگر نیازی به حمل و جابجایی یخچال نیست و باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد به خصوص اینکه از قطعات اصل و فابریک استفاده می شود که منجر به افزایش طول عمر و کاهش هزینه تعمیرات یخچال شما شود.

برای رفع مشکلات و عیب یابی و تعمیر یخچال صنعتی، فریزر، دوقلو، ساید بای ساید، درب فرانسوی در هر برند و مارک ال جی، سامسونگ، دوو، امرسان، هیمالیا، اسنوا، وایت هاوس، الکترواستیل، حایر و…کافیه تنها تماس بگیرید تا تعمیرکار یخچال در تهرانپارس غربی حاضر شود.

سوالات متداول و مشکلات رایج یخچال

۱-علت برفک زدن یخچال

خراب شدن هر یک از قطعات سیستم دیفراست چون المنت، سنسور، برد و در این بین خرابی لاستیک درب یخچال، ترموستات، گرفتگی درین یا فاضلاب باعث بروز این مشکل می شود.

۲-علت یخ نساختن یخساز یخچال

این مشکل به دلیل کاهش سرمای یخچال و کم بودن آب و خراب شدن ترموستات، برد کنترل دیسپنسر و مدول یخساز رخ می دهد.

۳-علت ارور و کدخطای EA یخچال ساید اسنوا

این مشکل در صورت خرابی موتور یخساز رخ می دهد.

سرویس و تعمیر آبسردکن در تهرانپارس غربی

بعد از مشاهده هر گونه خرابی و ایرادات در آبسردکن یخچال دار، مخزن دار، بطری دار، دومنظوره و..برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب چون فیلتر، موتور، سنسور حرارتی، نشت یابی و شارژ گاز آبسردکن کافیه تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *