تعمیر کولر گازی در نارمک | سرویس و تعمیر کولر آبی در محله نارمک

رفع مشکلات کولر گازی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

تعمیر کولر گازی در نارمک در هر مدل و برند توسط تعمیرکاران آی بک امداد انجام خواهد شد. ما آماده ارائه خدمات به شما و تعمیرات انواع مدل کولر گازی پنجره ای، اسپیلت تک پنل و چند پنل، داکت اسپیلت در برندهای مختلف ال جی، هیتاچی، ایران رادیاتور، بوش، فوجی، دالکین و…هستیم کافیه تماس بگیرید.

آی بک امداد بهترین سایت خدمات تعمیر کولر گازی در نارمک

بعد از تماس شما شاید به یک ساعت نرسد که تعمیرکار کولر گازی به محله نارمک تهران اعزام خواهد شد. تمام تعمیرکاران از بهترین ابزار و تجهیزات برای تعمیرات کولر شامل تعمیر و تعویض قطعات فن، ترموستات، کمپرسور، لوله مویی، برد، فیلتر و حتی شستشوی کولر گازی شامل اواپراتور، فیلترها، شارژ و تعویض روغن کمپرسور استفاده می کنند.

سوالات متداول

۱-علت ارور ۰۵ کولر گازی LG inverter

زمانی که ارتباط بین یونیت خارجی و داخلی دستگاه کولر گازی قطع شده است این کد خطا نمایش داده می شود که برای تعمیرات کولر گازی در نارمک کافیه تماس بگیرید.

۲-هزینه تعمیرات کولر گازی

اینکه قیمت تعمیرات کولر گازی چقدر است بسته به نوع مشکلات دستگاه شما چون روشن نشدن، یکسره کار کردن، رفتن کولر گازی رو حالت فن و حتی تعمیر و تعویض قطعات و نرخ مصوب اتحادیه دارد.

۳-علت کار نکردن اسپیلت

هر گونه مشکل در ترموستات و خرابی فیوز مدار سیستم باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر کولر آبی در محله نارمک تهران

بعد از اینکه کولر آبی را روشن کردید و متوجه شدید که تنها روی حالت تند یا کند  کار می کند و حتی محیط را دم می کند برای رفع مشکلات و ایرادات دستگاه کولر آبی در هر مدل و برندی که باشد کافیه تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب کولر
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تنظیم شناور کولر، تسمه و تعویض پوشال های کولر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *