تعمیر پکیج در شیان | سرویس و تعمیر آبگرمکن و بخاری گازی محله شیان

تعمیرات انواع پکیج
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

تعمیر پکیج در شیان یکی از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران سایت آی بک امداد است که شامل تعمیر و تعویض قطعات الکترود جرقه زن، پمپ، سنسور دما، مبدل، رسوب گیری پکیج و هواگیری شوفاژ است که تنها کافیه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

آی بک امداد ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج در شیان

اگر در محله شیان منطقه ۴ تهران زندگی می کنید و نیاز به تعمیرکار پکیج در شیان دارید بعد از اینکه شماره آی بک امداد را گرفتید ما آماده پاسخگویی به شما هستیم و بعد از هماهنگی سریعا تعمیرکار به محل و منزل شما اعزام خواهد شد.

سوالات متداول و مشکلات رایج پکیج

۱-علت خطای E4 تیپ B پکیج تاچی

زمانی که مبدل پکیج خیلی زیاد داغ می شود باعث نمایش این ارور می شود که به دلیل سوختن یا خرابی پمپ، شیر سه راهی، شیر مدار رفت و برگشت، فیوز حد این اتفاق رخ خواهد داد.

۲-علت کار نکردن دکمه های پکیج

این مشکل رایج پکیج زمان ایراد در قطعه ترموستات، عدم تنظیم دما و روشن خاموش کردن پکیج در زمان های نامناسب رخ می دهد که برای تعمیر پکیج در شیان کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر آبگرمکن در محله شیان

بعد از اینکه متوجه خرابی آبگرمکن و مشکلاتی چون گرم نشدن آب، صدای تق تق و سوت کشیدن و حتی روشن نماندن شمعک آبگرمکن و…شدید برای رفع مشکلات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر بخاری و شومینه در شیان

هر گونه مشکلات و ایراداتی که در بخاری چون صدا ندادن، زرد و قرمز سوختن شعله های بخاری و کم بودن ارتفاع شعله توسط تعمیرکار و تکنسین آی بک امداد رفع می گردد که برای بهره مندی از خدمات کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *