نمایندگی تعمیرات و تعمیر یخساز یخچال ساید بلومبرگ در تهران | آی بک امداد

راه اندازی یخساز یخچال ساید

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با وجود اینکه زمان خرید یخچال به ظاهر و فوت و ظرفیت آن توجه می کنید و در این بین خیلی مهم است که نسبت به خرید بهترین برند و مارک یخچال اقدام کنید اما یکی از قابلیت های ویژه یخچال ساید بای ساید وجود دستگاه یخساز سات که در صورتی که به هر دلیل یخساز خراب و یا با مشکلاتی چون یخ ندادن، چسبیدن یخ ها و نشتی آب از ان و… مواجه هستید باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر یخساز یخچال ساید بلومبرگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا شما را راهنمای و نسبت به تعمیر آن سریعا در محل و منزل شما حاضر شوند.

نحوه راه اندازی و فعالسازی یخساز بلومبرگ

اگر یخچال ساید بای ساید برند بلومبرگ دراید اما نمی دانید که چطوری یخساز آنرا فعال کنید کافه دکمه آنر به شکل ON است بگذارید یا اهرم فلزی آنرا برای فعال کردن استفاده کنید که در دفترچه راهنمای یخچال بلومبرگ این موارد نوشته شده است.

💡حتما بخوانید: نحوه راه اندازی یخساز یخچال ساید بای ساید

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

نحوه خاموش کردن یخساز یخچال بلومبرگ

اگر به مدت زمان طولانی قصد استفاده از یخساز را ندارید و می خواهید آنرا خامموش کنید تا با این کار شما از بروز مشکلاتی چون چسبیدن یخ ها و خرابی یخساز جلوگیری کنید کافیه روی نمایشگر یخچال بلومبرگ بعد از مشاهده کلید ice on/off  برای اینکه یخساز خاموش شود دکمه ice off را فشار دهید.

نحوه ریست کردن یخساز یخچال ساید بلومبرگ

آنچه مشخص است که برخی اوقات یخساز یخچال ساید خراب می شود که با تنها ریست کردن آن مشکل رفع می گردد که برای اینکه یخساز یخچال بلومبرگ را ریست کنید کافیه محفظه یخساز باز و بعد دکمه ریست سوئیچ را چند ثانیه بگیرید تا به صورت کامل یخساز ریست شود.

💡حتما بخوانید: علت یخ ندادن یخساز یخچال ساید بای ساید

آموزش تعمیرات یخساز یخچال بلومبرگ با تعمیرکار آی بک امداد

یکی از امکانات ویژه یخچال ساید بای ساید بلومبرگ وجود یخساز است که با خرابی این قطعه برای رفع مشکل باید آنرا تعمیر و عیب یابی کنید که برای تعمیر یخساز یخچال ساید بلومبرگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید اما یک سری مشکلات در مورد یخساز وجود دارد که به بررسی و عیب یابی آن خواهیم پرداخت که به شرح زیر است.

💡حتما بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در تهران

علت بیرون نیامدن یخ از یخساز ساید بلومبرگ

خرابی قطعات موتور، گیربکس و اتصالات الکتریکی یخساز مهمترین دلایلی است که باعث بیرون ندادن یخ می شود که باید نسبت به رفع و عیب یابی آن اقدام کنید و حتی ممکن است این اتفاق به خاطر جابجایی بازوی کنترل یخساز رخ داده باشد که با گذاشتن در جایگاه مناسب مشکل رفع خواهد شد.

علت یخ ندادن یخچال ساید بلومبرگ

یکی از مشکلات مربوط به یخساز یخچال بلومبرگ این است که با وجود درست کار کردن یخساز اما یخ درست نمی کند که این به خاطر گیر کردن شیر برقی، خرابی کمپرسور است که باید عیب یابی شود.

علت چسبین یخ ها در یخساز یخچال بلومبرگ

یکی از مواردی که کاربران از ما می پرسند این است که چرا بعضی اوقات تکه های یخ داخل یخساز بهم میچسبد که اگر سریعا رفع نشود باعث خرابی یخساز می شود که این مشکل به خاطر بالا آمدن سطح آب، روشن شدن طولانی یخساز، ایراد در آبگیری یخساز است که باید رفع شود.

علت کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ و رفع آن

زمانی که متوجه کار نکردن یخساز یخچال شدید این می تواند به خاطر گرفتگی لوله انتقال آب یا شیر برقی و حتی خرابی برد کنترلی یخساز باشد و در عین حال بغیر این دو مورد باید برای عیب یابی کار نکردن یخساز باید مطمئن شوید که میکروسوئیچ قفل سالم است و قطعاتدیگر آن چون ترموستات و فیلتر آب یخچال هیچ ایرادی ندارد.

💡حتما بخوانید: نحوه تشخیص فیلتر آب یخچال تقلبی و اصل

محل قرار گرفتن سنسور یخساز ساید بلومبرگ

یکی از قطعاتی که باعث می شود یخ بیرون بیاید و فرمان را بدهید سنسور یخساز است که این قطعه در صورت خرابی باید تعویض گردد که محل آن در پنل مخصوص یخساز است.

محل ترمودیسک یخساز یخچال بلومبرگ

یکی از مشکلات یخساز یخچال به خاطر خرابی ترمودیسک است که این قطعه می تواند دمای بالای یخچال تحمل و باعث جلوگیری از دمای زیاد المنت شود اما اگر این قطعه خراب شود باید بدانید که محل آن در جای است که المنت و ترموستات قرار دارد.

محل دقیق شیر برقی یخساز یخچال بلومبرگ

با وجود شیر برقی یا شیر وروی آب داخل ساید است که آب به داخل لوله یخچال می رود و بعد از آن سمت قالب یخ می رود تا یخ را تولید کند که اگر این قطعه خراب شود باید تعویض گردد که این قطعه در پشت یخچال و روی لوله ورودی آب یخچال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *