نحوه تشخیص فیلتر آب یخچال تقلبی و اصل | تعمیرات آی بک امداد

تشخیص فیلتر آب یخچال تقلبی و اصل

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

فیلتر یخچال یکی از قطعات مهم این دستگاه است که زمان تعویض این قطعه باید دقت داشته باشید که فیلتر اصل و اورجینال را روی یخچال نصب کنید در غیر اینصورت نصب فیلتر یخچال فیک و تقلبی امکان بروز انواع بیماری ها از جمله بیماری های گوارشی و سرطان را به همراه دارد بنابراین بر این شدیم که در این مقاله نحوه تشخیص فیلتر یخچال تقلبی از اصل را توضیح دهیم و شما با توجه به لیبل، نوشته های روی بسته بندی،  تعداد لایه های فیلتر یخچال و سایر موارد می توانید فیلتر اصل از تقلبی را تشخیص دهید و بدون مشکل آنرا روی یخچال نصب کنید.

نحوه تشخیص فیلتر یخجال تقلبی و اصل

با توجه به اتمام طول عمر برخی از قطعات یخچال باید به موقع آنها را عوض کنید تا دچار مشکلات بدتر نشود که یکی از آنها فیلتر یخچال می باشد که البته با توجه به افزایش تقاضای خرید فیلتر در بازار انواع تقلبی و فیک وجود دارد که با توجه به لیبل، نوشته های رو بسته بندی، برند تولید کننده و… می توانید خریدی مطمئن داشته باشید.

  • خرید از فروشگاههای معتبر
  • توجه به نوع بسته بندی فیلتر
  • نگاه کردن نوشته های روی بسته بندی
  • برند تولید کننده
  • توجه به لیبل فیلتر یخچال
  • بررسی تعداد لایه های فیلتر یخچال

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

خرید فیلتر آب یخچال و تشخیص اصل بودن آن

زمانی که قصد تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید دارید باید این قطعه را از فروشگاهه و مراکز معتبر بخرید و به یک سری نکات دیگر از جمله لیبل، نوع بسته بندی، نوشته های روی بسته بندی و… توجه کنید تا مطمئن شوید که فیلتر یخچال اصل و اورجینال است و فیلتر قلابی را به شما ننداخته اند.

تفاوت بسته بندی فیلتر یخچال اصل و قلابی

با توجه به حساسیت بالای فیلتر آب یخچال برای نگهداری از این قطعه با بکار بردن دو نوع قطعه ماده نگهدارنده مانع از خرابی و پایین آمدن کیفیت آن می شود که البته بغیر از این مورد قرار گرفتن از فیلتر آب در هوای آزاد باعث کاهش عمر و کیفیت آن می شود از این رو در بسته بندی خوب قرار می گیرد که با توجه به این مورد می توانید فیلتر اصل و تقلبی را از هم دیگر تشخیص دهید.

توجه به نوشته های روی بسته بندی

یکی دیگر از مواردی که می تواند در تشخیص فیلتر یخچال تقلبی از اصل به شما کمک کند نوشته های روی بسته بندی است که باید با محصول مطابقت داشته باشد در غیر این صورت فیلک و تقلبی است و نباید آنرا بخرید.

💡 حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان

نگاه کردن به برند تولید کننده

یک فیلتر آب یخچال اصل و اورجینال توسط برند معتبر تولید می شود از این رو با سرچ نام برند می توانید مطمئن شوید که فیلتر اصل است و هیچ نگرانی بابت خرید آن نداشته باشید.

تشخیص فیلتر تقلبی از اصل با لیبل چسبیده روی آن

همانطور که موارد بالا می تواند در تشخیص فیلتر یخچال فیک و اصلی به شما کمک کند باید دقت داشته باشید که روی فیلترهای اصلی لیبل به هیچ وجه کج نیست که البته این یک دلیل محکم برای اصل بودن فیلتر نیست اما می تواند به شما در خرید مطمئن فیلتر کمک کند.

💡 حتما بخوانید: تعمیر یخچال پارس

تطبیق مقدار آب دهی روی بسته بندی با نوشته روی محصول

روی فیلتر آب یک سری نوشته وجود دارد که یکی از آنها مقدار آب دهی است که باید نوشته روی لیبل با نوشته های درج شده روی لوله فیلتر مطابقت داشته باشد در غیر این صورت شما دارید یک فیلتر تقلبی را می خرید.

بررسی تعداد لایه های فیلتر آب یخچال اصل

افزایش تعداد لایه های فیلتر آب یخچال به معنای افزایش کیفیت محصول است که ربطی نیز به تقلبی یا اصل بودن فیلتر ندارد.

💡 حتما بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک

عمر مفید فیلتر آب یخچال چقدر است؟

فیلتر یخچال ممکن است به مانند هر قطعه ای یه زمانی خراب شود و باید سریعا نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اقدام کنید که از دید کارشناسان طول عمر این قطعه کمتر از یکسال است.

استانداردهای بکار برده شده  در فیلتر آب یخچال

یک فیلتر آب اصلی باید از استانداردهای سلامت از سازمان های NFS و FDA بهره مند باشد در غیر اینصورت تقلبی و فیک است و برای سلامتی شما مضر می باشد.

اعتماد به تکنسین و تعمیرکار برای تعویض فیلتر آب یخچال

بغیر از توجه به موارد بالا و نکاتی که در زمان خرید فیلتر آب یخچال باید در نظر بگیرید می توانید بدون هیچ دردسری به تکنسین، تعمیرکار یخچال اعتماد کنید و این قطعه توسط آن تعویض گردد.

نتیجه گیری

خنک شدن و سالم بودن آب داخل یخچال توسط فیلتر تصفیه کننده آب انجام می شود در غیر اینصورت سختی آب و رسوبات می تواند باعث به خطر افتادن سلامتی شما شود از این با اتمام عمر فیلتر باید سریعا آنرا عوض کنید که برای خرید فیلتر اصل باید به نوع بسته بندی، لیبل، برند تولید کننده و… توجه کنید و یا اینکه این کار را به تکنسین و تعمیرکار بسپارید و به آن اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *