سرویس تعمیر یخچال در حصاربوعلی | تعمیر آبسردکن در حصاربوعلی

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یخچال مهمترین وسیله خانگی است که با خراب شدن آن باعث آب شدن مواد غذایی داخل یخچال، سرد نکردن و حتی فاسد شدن مواد غذایی می شود که با مشاهده هر کد خطا و ارور روی نمایشگر و سرد نکردن، سر و صدای زیاد، نشتی گاز یخچال و..برای تعمیر یخچال در حصاربوعلی تهران کافیه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در حصاربوعلی برندهای ال جی، دوو

تعمیرگاه معتبر آی بک امداد از بهترین تعمیرکاران و تکنسین ها بهره مند است که آماده خدمات دهی به شما است و به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما و تعمیر یخچال حتی در روزهای تعطیل سال است که انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید، دوقلو، فروشگاهی، صنعتی و.. در برندهای مختلف وایت هاوس، سامسونگ، بکو، کلور، الکترو استیل، هیتاچی، امرسان، اسنوا، هیمالیا و… در این مجموعه تعمیر می گردد.

ارائه خدمات و تعمیرات یخچال در آی بک امداد

  • تعمیر و تعویض قطعات کمپرسور، رله اورلود، ترموستات، سنسور محیطی، تایمر، برد الکترونیکی و قطعات سیستم دیفراست
  • تعویض لاستیک درب یخچال
  • تعمیر و تعویض دمپر و فیلتر آب یخچال
  • عیب یابی یخساز یخچال
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات یخچال

سوالات متداول

۱-علت اتومات نکردن یخچال چیست؟ مشکل از قطعات یخچال چون ترموستات، سنسور، تایمر، برد الکترونیکی است که برای تعمیر یخچال در حصاربوعلی کافیه تماس بگیرید که به این مورد باید خرابی لاستیک و نشتی گاز نیز اضافه کنید.

۲-علت سر و صدای زیاد یخچال فریزر چیست؟ مشکل از فن ها، شاتون زدن کمپرسور  یخچال است.

سرویس تعمیر آبسردکن در حصاربوعلی تهران

با خراب شدن هر یک از مدل های آبسردکن یخچال دار، بطری دار، مخزن دار، دومنظوره، ایستاده، رومیزی و آبسردکن صنعتی برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب آن در برندهای مختلف آبسردکن بیم، نوبل، ساپر، گوسونیک، آلونی، مجیک، ایستول و… کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *