علت بلند شدن دود از پشت ماشین لباسشویی سامسونگ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? ناهید پرسیده:

سلام به شما، به مدت شش سال لباسشویی سامسونگ ۸ کیلویی داریم که به خوبی کار کرده است اما دیروز به صورت ناگهانی دیدیم که از پشت آن دود بلند شد و در این زمان سریعا دکمه خاموش رو زدم و اقدام به کشیدن برق لبساشویی کردم اما خیلی نگرانم ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل بلند شدن دود از پشت لباسشویی سامسونگ چیه.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، بلند شدن دود از پشت لباسشویی سامسونگ به خاطر خرابی موتور دستگاه است که ممکن است تسمه پولی و موتور خراب شده باشد که باید توسط تعمیرکار لباسشویی بررسی و تعمیر گردد و البته برای تعمیر لباسشویی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *