علت صدای غیر معمول موتور یخچال بلومبرگ | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? هوشنگ پرسیده:

سلام خدمت کارشناسان آی بک امداد، از امروز صبح کمپرسور یخچال ما که بلومبرگ مدل iwd 1005 xt هست صدای عجیب میده و همزمان روی نمایشگر علامت تعجب نشان داده می شود و کمپرسور از کار می افتد. علت صدای غیر معمول یخچال بلومبرگ چیست ممنون میشم توضیح بدین.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، صدای غیر معمول موتور یخچال بلومبرگ به دلیل شاتون کردن موتور، آسیب دیدن رله اورلود موتور است که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعویض شود و یا اینکه اگر همراه با روشن نشدن یخچال باشد به خاطر خراب برد الکترونیکی یخچال است و در عین حال نمایش علامت تعجب روی نمایشگر یخچال به خاطر کم بودن برودت و سرمای داخل است که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *