علت بالا رفتن دمای یخچال دوقلو سیلوان | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط رضا الماسی مطرح شده

با سلام، یخچال دوقلوی برند سیلوان fn2038 دارم که الان برای تمیز کردنش یخچال از برق کشیدم و بعد از تمیز کردن تا ۲۴ ساعت به برق نزدم و همین که یخچال به برق زدم بعد از چند ساعت دماش از ۱۳ و ۱۴ پایین تر نمیاد و یک روز بعد هم کار کرد که مجددا ده دقیقه از برق کشیدم و مجددا این اتفاق رخ دهد لطفا علت بالا رفتن دمای یخچال دوقلوی سیلوان رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، علت بالا رفتن دمای یخچال دوقلو سیلوان شما خراب شدن سنسور است که علاوه بررسی این قطعه باید مطمئن شوید که نشتی گاز ندارد و در صورت خرابی برد الکترونیکی نیز این قطعه بررسی و عیب یابی شود که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *