صدای اضافی فن از ساید بای ساید بکو میاد | علت صدای فن یخچال ساید بکو

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط محمد حائری مطرح شده

با سلام، یخچال ساید بای ساید برند بکو دو درب دارم که الان صدای یخچال زیاد شده و فهمیدم که این صدا از فن یخچال هست که با فشار داردن درب یخچال به سمت بالا قعط میشه و با برداشتن دستم مجددا صدای فن یخچال میاد که بعضی وقتها اصلا صدای فن هم نمیاد علت صدای اضافی فن یخچال ساید بکو چیه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل صدای اضافی فن یخچال ساید بکو کافیه مقدار کمی روغن روی میله های شفت فن بریزید و در صورت رفع نشدن مشکل باید فن یخچال تعویض گردد که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *