تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید سامسونگ در منزل | آی بک امداد

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

یکی از بهترین برندهای یخچال های خارجی در دنیا به دلیل عملکرد عالی و افزایش تقاضای خرید برند سامسونگ است که در انواع مختلف فریزر، ساید بای ساید و دوقلو در کارخانه تولید می شود. در صورت خرید یخچال سامسونگ با اینکه بهترین برند را خریداری کرده اید اما بعد از مدتی احتمال بروز انواع مشکلات از جمله نشتی گاز، نشتی آب، خنک نکردن، یخ نزدن، سر و صدای زیاد یخچال به مانند سایر برندهای ایرانی وخارجی وجود دارد که برای تعمیر آن کافیه با شماره تعمیرات آی بک امداد تماس بگیرید. برای تعمیر یخچال دیگر نیازی به بردن پیش تعمیرگاه نیست و به راحتی توسط تعمیرکار در منزل و محل شما انجام می شود.

قیمت و هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ

بسته به نوع مشکل که برای یخچال رخ داده است مسلما هزینه آن متفاوت است. بنابراین در زمان خرابی یخچال ابتدا باید توسط تعمیرکار به درستی عیب یابی و مشکل تشخیص داده شود و در ادامه نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه خراب شده اقدام شود.

تعمیرات آی بک امداد با داشتن تعمیرکاران مجرب و زبده و بکار بردن قطعات اورجینال در تعمیر یخچال در خدمت رسانی به شما آماده است کافیه همین الان شماره تماس را بگیرید و بعد از گفتن مشکل آدرس بدهید تا سریعا تعمیرکار اعزام شود.

تعمیر انواع یخچال سامسونگ در محل و منزل در تهران

یخچال وسیله ای برقی است که با وجود خرید بهترین برند آن نیز احتمال خرابی به مانند سایر لوازم خانگی در طولانی مدت وجود دارد. در واقع هر چقدر نیز در زمینه نگهداری و تمیز کردن آن کوشا باشید احتمال خرابی یخچال و بروز انواع مشکلات از جمله نشتی گاز، سرد و خنک نکردن، بسته نشدن درب، پارگی لاستیک درب، داغ کردن موتور، ایجاد سر و صدای زیاد یخچال و… وجود دارد.

به منظور تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید، دوقلو سامسونگ کافیه با شماره سایت تعمیر یخچال آی بک امداد تماس بگیرید.

 • بدون نیاز به گذاشتن زمان و وقت زیاد برای پیدا کردن تعمیرکار
 • صرفه جویی در زمان
 • عدم نیاز به حمل و نقل یخچال و بردن پیش تعمیرکار
 • تعمیر یخچال در محل و منزل
 • مشاهده نحوه تعمیر و نظارت بر کار تعمیرکار
 • بکارگیری قطعات اورجینال و اصل

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

روند سرویس یخچال سامسونگ در محل توسط آی بک امداد

در صورتی که در زمان خرید یخچال ساید بای ساید و دوقلو برای نصب و راه اندازی آن وقت کافی ندارید و یا اینکه دانش کافی ندارید کافیه با ای بک امداد تماس بگیرید. البته سرویس یخچال شامل چک کردن انواع قطعات دستگاه می شود تا در صورت خرابی هر قطعه توسط تعمیرکار تعویض گردد.

تعمیرکار بعد از بررسی و عیب یابی یخچال نسبت به تعمیر یا تعویض کندانسور، موتور، لامپ، لاستیک دور درب، تعویض فیلترها و… اقدام می کند.

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

با بروز انواع مشکلات و ایرادات یخچال باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یخچال اقدام کنید در غیر اینصورت احتمال آسیب جدی به سایر قطعات وجود دارد. تعمیرکاران آی بک امداد در زمینه تعمیر و تعویض فن، ترمیم ایرادات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه، تعمیر تخصصی برد و همچنین تعویض قطعه و… فعالیت دارد و از جمله خدمات تعمیرات آی بک امداد شامل موارد زیر است.

 • تعویض لامپ
 • نصب یخچال و تراز کردن آن
 • رفع گرفتگی و انسداد لوله تخلیه
 • تعمیر تخصصی کمپرسور و موتور یخچال
 • رفع ایرادات سیم برق
 • تعمیر یا تعویض تایمر یخچال
 • تعمیر یا تعویض فن اواپراتور
 • تعمیرات موتور یخچال
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید یخچال سامسونگ
 • رفع بوی بد یخچال
 • تعمیر انواع یخچال سامسونگ در منزل
 • رفع سر و صدای زیاد یخچال
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال

تعمیر مشکل سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ

در صورتی که مشاهده می کنید که میزان دمای یخچال بیش از حد معمول است و انواع مواد غذایی داخل یخچال دچار یخ زدگی می شود این به معنای روشن بودن یخچال به مدت زیاد و اتومات نکردن آن است که با مصرف زیاد برق همراه است. این مشکل به خاطر بروز خرابی در قسمت های مختلف یخچال از جمله دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترل دما می باشد که باید توسط تعمیرکار یخچال تعمیر شود.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

یکی از قطعات یخچال دمپر نام دارد که در صورت خرابی آن روی عملکرد آن تاثیر منفی می گذارد. در صورتی که دمای یخچال در طول روز نوسان دارد به خاطر خرابی دمپر است که باید نسبت به تعمیر آن اقدام شود. در واقع وظیفه اصلی دمپر انتقال سرما در فریزر به قسمت محفظه بالا می باشد که با این کار از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری کند.

تعمیر لامپ یخچال سامسونگ

در صورت روشن نشدن لامپ یخچال مهمترین دلیل خرابی خود لامپ است که با تعویض آن مشکل رفع می شود البته در این بین موارد دیگر از جمله خرابی سوکت لامپ، میکروسوئیچ نیز باعث بروز این مشکل می شود که باید نسبت به تعمیر یخچال با آی بک امداد تماس بگیردی.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ

باز ماندن زیاد درب یخچال باعث ورود هوای بیرون به داخل یخچال و برفک زدن آن می شود از این رو باید از باز گذاشتن درب به مدت زیاد خودداری کنید و در صورت پارگی لاستیک دور درب سریعا نسبت به تعویض آن با تعمیرکار تماس بگیرید.

رفع سرو صدای زیاد و صدای ناهنجار یخچال سامسونگ

سر و صدای زیادی یخچال ممکن است برای برندهای مختلف ایرانی و خارجی از جمله سامسونگ صورت گیر از این رو باید بدانید که دلایل مختلف از جمله خرابی کمپرسور، موتور فن و یا شکستگی پره های فن باعث بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار یخچال سریعا عیب یابی و رفع گردد.

رفع مشکل روشن نشدن یخچال سامسونگ

در صورت روشن نشدن یخچال سامسونگ دلایل مختلف از جمله قطع شدن اتصالات، خرابی ترموستات، اورلود و حتی خرابی موتور باعث بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع آن سریعا اقدام شود.

تعمیر و یا تعویض موتور یخچال

طور عمر موتور یخچال تقریبا ۱۵ سال است که البته از سال هشتم به بعد خرابی آن رایج است در صورت بروز سر و صدای زیاد، اتومات نکردن یخچال، داغ کردن موتور یخچال باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرد تا با عیب یابی دقیق در صورت نیاز موتور تعمیر یا تعویض گردد.

به منظور تعویض موتور یخچال که نام دیگر آن کمپرسور است باید ابتدا اقدام به خرید موتور یخچال کنیدو در ادامه لوله پروسس و شیر پروسس را در صورتی که نیاز باشد روی موتور نصب کنید.

2 دیدگاه برای “تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید سامسونگ در منزل | آی بک امداد

 1. همایون گفته:

  سلام یخچال بنده مدل فرنچ ۲ هستش الان دمای فریزر هرکاری میکنم از ۶- پایین تر نمیاد دمای یخچالم ۳۶ کمتر نمیشه؟چیکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *