علت صدای جیغ موقع خشک کردن در ماشین لباسشویی | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? کتابی پرسیده:

با سلام زمانی که لباسشویی ما روشن است و اقدام به خشک کردن لباس می کند این مواقع صدایی شبیه به جیغ کشیدن از ماشین شنیده میشه و با اتمام خشک کن صدا قطع می شود از این جهت ممنون می شوم علت صدای جیغ موقع خشک کردن در لباسشویی را توضیح دهید. با تشکر.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، اشکل در تسمه، کمک و کاسه نمد، بلبرینگ باعث ایجاد صدای لباسشویی در زمان خشک کردن لباس ها می شود از این جهت برای رفع صدای جیغ موقع خشک کردن در لباسشویی باید قطعات بالا توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و در آخر برای تعمیر لباسشویی در منزل اگر تهران هستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *