نحوه امتحان و تشخیص نشتی گاز کولر گازی با صابون | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? پرهام پرسیده:

باسلام به کارشناسان سایت خوب آی بک امداد، سوالی که از خدمت شما دارم اینکه نحوه تشخیص نشتی گاز کولر گازی با صابون به چه صورت است و اینکه با این روش نشی قسمت اتصال لوله ها به کمپرسور را میشه پیدا کرد؟

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، تشخیص نشتی گاز کولر گازی با صابون یکی از روش های رایج است که با استفاده از این روش می توانید نشتی قسمت اتصالات کندانسور تا اواپراتور و تمام جاهایی که جوش زده و مهره بسته شده است را شما با استفاده از کف آب و صابون بفهمید که کافیه کف آب و صابون را با ابر به این قسمت ها بزنید و در صورت ایجاد حباب به معنای این است که آن محل نشتی دارد و باید توسط تعمیرکار عیبی یابی شود که برای تعمیر کولرگازی در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *