چایساز فلر روشن نمیشه برقش قطع شده | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? نازنین پرسیده:

سلام و تشکر از شما، سوالی که دارم اینکه ما چایساز فلر داریم که روشن نمیشه و برقش قطع شده از این جهت می خواستم بدونم علتش چیه و نحوه رفع مشکل و عیب چایساز فلر رو توضیح بدهید. با تشکر.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، روشن نشدن چایساز فلر و قطع برق آن به خاطر قطعی کابل، خرابی کلید، عیب و ایراد در پلاتینهای کلید و خرابی ترموستات و کنتاکت چایساز است که برای رفع مشکل چایساز فلر که روشن نمیشه و برقش قطع شده باید توسط تعمیرکار کابل برق، کلید، ترموستات، کنتاکت دستگاه بررسی و عیب یابی شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *