نمایش مثلت قرمز با علامت تعجب در یخچال فریز بلومبرگ | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? هستی پرسیده:

سلام به شما، یخچال فریزر ما برند بلومبرگ است که روی صفحه نمایشگرش یک مثلث قرمز رنگ با علامت تعجب در وسط آن نمایش داده میشه و همش شروع به چشمک زدن می کنه، از این جهت ممنون میشم بگید که علت نمایش مثلث قرمز با علامت تعجب در فریزر بلومبرگر چیست؟ اینم بگم که مشکل سرما ندارد و خوب کار می کنه با تشکر.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، نمایش مثلث قرمز با علامت تعجب در نمایشگر فریزر بلومبرگ به معنای کاهش برودت یا همان سرمای فریزر است که اگر سرمای یخچال خوب باشد ممکنه به خاطر این باشه که شما مواد غذایی را تازه داخل یخچال گذاشتید و به مرور این کد خطا و ارور از بین می رود و جای نگرانی نیست و البته برای تعمیر یخچال بلومبرگر در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *