مشکل در تخلیه آب لباسشویی آبسال بصورت دستی | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? مینا پرسیده:

سلام و تشکر از سایت شما، لباسشویی ما آبسال مدل AD-536 است که زمان روشن شدن به صورت کامل آب را تخلیه نمی کند از این جهت مجبورم به صورت دستی آب لباسشویی را تخلیه کنم بنابراین ممون میشم اگر مشکل تخلیه آب لباسشویی به صورت دستی رو بگید. با تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورتی که تخلیه آب لباسشویی آبسال بصورت دستی انجام شود این مشکل به خاطر درست کار نکردن تایمر ماشین است که باعث می شود تایمر در زمان تخلیه دستور را به پمپ ندهد از این جهت تنها با تعمیر تایمر مشکل شما رفع خواهد شد که برای تعمیر لباسشویی آبسال در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *