نحوه باز کردن پیچ مخزن بخارشو نیولایف ۹۰۸ | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حسین پرسیده:

سلام تقریبا دو ماه از استفاده نکردن بخارشو می گذره و آب داخل مخزن دستگاه بود از این رو الان چراغ قرمز روشن نمی شود و شرونع به داغ کردن بدنه بخارشو می شود. میخواستم بدونم که بدون اینکه بخارشو را باز کنم میتونم رسوب زدایی کنیم و از چه موادی استفاده کنم و اینکه در کل نحوه باز کردن پیچ مخزن بخارشو نیولایف ۹۰۸ رو توضیح بدهید ممنون میشم.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورتی که قصد باز کردن پیچ مخزن بخارشو نیولایف دارید در شروع باید قسمت درپوش دستگاه رو به پایین فشار و آنرا بچرخانید تا به راحتی باز شود و در صورت باز نشدن درپوش بخارشو رزوه های درب خراب و باید نسبت به تعویض مخزن اقدام کنید که برای تعمیر بخارشو در تهران می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *