چرا یخساز یخچال ساید آرچلیک ضربه میزند | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? مینو پرسیده:

سلام و تشکر از شما بابت وقتی که می گذارید. سوالم این بود که چرا یخساز یخچال ساید بای ساید آرچیلک ضربه می زند و این کار به صورت متوالی تکرار و انجام میشود از این جهت راهنمایی کنید. با تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، ضربه زدن یخساز یخچال به دلیل خرابی مارپیچ یخساز است که احتمال گیر کردن یخ داخل مارپیچ وجود دارد که همین باعث شود خارج نشود و ضربه بزند از این رو برای تعمیر یخساز یخچال و رفع مشکل یخساز یخچال ساید آرچیک که ضربه میزند در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *