علت خنک نکردن کولر گازی اجنرال و نحوه رفع آن | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? فرشید پرسید:

سلام خدمت شما کارشناسان آی بک امداد، ما یک کولرگازی اجنرال ۲۴ هزار داریم که چند وقتی می شه که دیگه خنک نمی کند و با اینکه با تعمیرکار تماس گرفتیم و اینجا اومد و نسبت به شارژ کولر گاز اقدام کرد مقدار فشار دستگاه کولر رو بررسی کرد و گفت روی درجه ثابت نمیشه و این به خاطر شیر برقی دستگاه است که البته همزمان با داغ کردن موتور کولر گازی همراه است. از این جهت ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید که مشکل خنک نکردن کولر گازی اجنرال چیه و نحوه رفع و تعمیر آنرا توضیح دهید. با تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت خنک نکردن کولر گازی اجنرال شما به دلیل کثیفی کندانسور و اواپراتور، کیپ شدن مدار و خالی شدن گاز کولر گازی است که باعث می شود کمپرسور داغ کند که برای رفع مشکل باید ابتدا کندانسور و اواپراتور تمیز، بعد از شستشوی با ازت اقدام به شارژ گاز کولر گازی اجنرال کنید که برای تعمیر کولرگازی در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *