چرا ماشین لباسشویی وستل ۸ کیلویی روشن نمیشود | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۱ دقیقه ⏲️

? همایون پرسیده:

سلام به شما، لباسشویی ما برند وستل است که هر کاری می کنیم روشن نمیشه و رله های روی برد فرمان به صورت همزمان میبینم که قطع و وصل میشه از این جهت ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید که چرا ماشین لباسشویی وستل ۸ کیلویی روشن نمیشود.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورتی که تمام مواردی که گفته باشید درست باشد در واقع با اینکه رله روی برد روشن می شود اما هیچ اتفاق نمی افتد و این به خاطر خرابی برد الکترونیکی لباسشویی است که برای رفع مشکل ماشین لباسشویی وستل که روشن نمیشود باید برد ماشین توسط تعمیر شود که برای تعمیر لباسشویی وستل در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *