ساید بای ساید دوو بخرم یا سامسونگ؟ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط یلدا ترکمان مطرح شده

سلام، قصد خرید یخچال ساید بای ساید داریم که بین دو برند دوو یا سامسونگ شک داریم لطفا راهنمایی کنید و بگید که ساید بای ساید دوو بخرم یا سامسونگ و اینکه با وجود زیبایی بیشتر ساید سامسونگ نسبت به دوو اما میخوام یک یخچال با کیفیت و خوب از لحاظ فنی بخرم راهنمایی کنید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای خرید یخچال ساید بای ساید اگر بین دو برند دوو و سامسونگ شک دارید باید بدانید که ساید دوو تحت شرکت گروه انتخاب پشتیبانی و قطعات آن کاملا در دسترس اما ساید سامسونگ تحت شرکت سام گارانتی و با توجه به خارج شدن سامسونگ از ایران قطعات آن به سختی پیدا می شودد و ساید بای ساید دوو در ایران و ساید اصل سامسونگ در کره تولید می گردد که از لحاظ کیفیت کمی ساید سامسونگ بهتر از ساید دوو است.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *