علت کار نکردن نازل بخار و شیر آب گرم قهوه ساز صنعتی | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط انوش عسکری مطرح شده

سلام، قهوه ساز صنعتی مدل S2 دارم که الان خراب شده و دو ماه هست که خاموش بوده و بعد از روشن کردن قهوه ساز با وجود کار کردن پمپ دستگاه اما نازل بخار و شیر آب گرم کار نمیکنه و دیگه آبی از دستگاه خارج نمیشه و تنها از قسمت هدگروپ آب سرد بیرون میاد. لطفا راهنمایی کنید و علت کار نکردن نازل بخار و شیر آب گرم قهوه ساز صنعتی رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل ابتدا باید بررسی کنید که اگر آب خارج می شود اما داغ نمیکند حتما سنسورها، المنت، برد باید بررسی و عیب یابی شود و در صورت عدم خروج آب از دستگاه قهوه ساز حتما پمپ و مدار چک شود تا مشکل برطرف گردد که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *