علت خاموش شدن گریل پایینی فر گاز پادیسان | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? مرتضی موقوفه پرسیده:

با سلام، اجاق گاز پادیسان داریم که همه چیز اون سالم و فقط با مشکل خاموش شدن گریل پایینی فر گاز پادیسان مواجه هستیم که این ممکن  زمان کار کردن چندین بار اتفاق بیفتد از این رو راهنمایی کنید ممنون.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، برای رفع خاموش شدن گریل پایینی فر گاز پادیسان باید بررسی شود که اگر گریل گاز از نوع المنتی است خب باید توسط تعمیرکار قسمت المنت دستگاه، سیم های متصل به المنت بررسی شود و اگر گریل از نوع گازی باشد باید نسبت به بررسی ترموکوپل های آن اقدام کنید که برای تعمیر اجاق گاز در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

حتما بخوانید: آموزش تعمیر ترموکوپل اجاق گاز در خانه

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *