علت یخ زدگی قسمت یخچال ساید بای ساید چیست | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? فریده پرسیده:

سلام وقتتون بخیر، یه مدتی میشه که یخچال ساید بای ساید دوو خریدم و به نصاب زنگ زدم اومد نصبش کرد.دو روز از نصب گذشته بود که دیدم تمام وسایل داخل یخچال دچار یخ زدگی شده.ممنون میشم علت یخ زدن مواد در قسمت یخچال رو توضیح بدید و برای رفع مشکل راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

سلام، به منظور رفع مشکل یخزدگی در قسمت یخچال ساید دوو بایستی دریچه دمپر را روی مینیمم و درجه یخچال را روی عدد ۲ تنظیم نمایید .دریچه دمپر را بررسی کنید و از باز نبودن بیش از حد آن اطمینان حاصل نمایید و همچنین قسمت فاضلاب یا همان ناودانی را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *