علت صدا و لرزش اسپرسوساز نوا چیست | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? جواد پرسیده:

سلام وقت بخیر،به تازگی اسپرسوساز نوا ۱۲۷ خریده ام هنوز هیچ استفاده ایی ازش نکردم .الان میخواستم روشنش کنم به برق زدمش و بعدش دکمه استارت رو زدم یه چند ثانیه شروع به لرزش کرد و صدا داد ولی بعدش قطع شد.و چند بار از برق کشیدم و به برق زدم این صدا و لرزش تکرار شد.ممنون میشم راهنمایی کنید که علت این صدا و لرزش از چیه؟

A آی بک امداد گفته:

سلام،وقتی اسپرسوساز شروع به صدا دادن و لرزش میکند بایستی به بررسی پمپ بپردازید و از آنجایی که به تازگی اسپرسوساز را خریداری کرده ایید بررسی کنید که پمپ سرجایش باشد و جا بجا نشده باشد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *