حقوق کارگر ساده در انگلستان

حقوق کارگر ساده در انگلستان
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

بعد از خروج کشور انگلستان از اتحادیه اروپا نه تنها وضعیت اقتصادی این کشور بدتر نشد بلکه رو به رشد است و حتی نرخ بیکاری آن بهتر از کشور رقیب یعنی آلمان با نرخ ۳.۹ % درصد می باشد. بنابراین با توجه به نرخ بیکاری در کشور انگلستان و بازار کار خوب برای مشاغل مختلف یکی از بهترین کشورها برای اخذ ویزای کاری در بین متقاضیان به خصوص ایرانی ها کشور انگلستان است. متوسط حقوق کارگر ساده در انگلستان ماهیانه به ۳۲۰۰ یورو می رسد که بسته به نوع شغل این میزان حقوق متفاوت است. در صورتی که می خواهید به جواب سوالات خود در مورد نحوه اخذ ویزای کاری در انگلستان، میزان حقوق در این کشور، حداقل امتیاز برای صلاحیت اخذ ویزا در انگلستان برسید کافیست این مقاله را تا آخر بخوانید.

شرایط کار در کشور انگلستان ۲۰۲۲

انگلستان جزو بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری است که آمارها نشان می دهد که بهترین مشاغل برای کسب درآمد و حقوق بالا در این کشور در بخش های خدمات، فنی و مهندسی، بازرگانی، توریسم، حوزه سلامت و مخصوصا در تکنولوژی های برتر یا High-tech مثل IT و ICT می باشد که کارفرما ها بیشتر به دنبال استخدام این مشاغل می باشند و در عین حال به دنبال کارگران ماهر بین المللی می باشند. نرخ بیکاری ۳.۹ درصد این کشور باعث شده است که یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای متقاضیان اخذ ویزای کاری باشد.

البته فرای از حقوق خوب کارگر ساده در انگلستان و مشاغل دیگر سخت گیری ها مطابق با قانون کار کشور انگلستان باعث شده است که کارگران حداکثر در هفته تنها ۴۸ ساعت قادر به کار کردن باشند و به صورت ماکسیمم پرداختی به افراد با سن ۱۶ الی ۶۵ سال در این کشور در هفته حدود ۳۵۰£ (پوند) برای هر فرد مجرد می رسد و مالیات در این کشور به شرح زیر است.

دسته درآمد مالیات پذیر نرخ مالیات (%)
مجوز شخصی تا ۱۲۵۰۰£ (پوند) ۰%
نرخ پایه از ۱۲۵۰۱£ تا ۵۰۰۰۰£ (پوند) ۲۰%
نرخ بالاتر از ۵۰۰۰۱£ تا ۱۵۰۰۰۰£ (پوند) ۴۰%
نرخ مازاد بالاتر از ۱۵۰۰۰۰£ (پوند) ۴۵%

میانگین حقوق کارگر ساده در انگلستان ۲۰۲۲

بر حسب گزارشات و آمار در کشور انگلستان میانگین حقوق کارگر ساده در کشور انگلستان سالانه حدود ۳۵۱۹۱£ (پوند) معادل ۳۹۴۷۳€ (یورو) می رسد که متوسط حقوق ماهیانه هر کارگر به ۳۲۸۹ یورو می رسد و البته حداقل و میانگین و حداکثر حقوق در این کشور به شرح زیر است.

 • حداقل درآمد ۴۰۹۱ پوند در سال
 • میانگین درآمد ۳۵۱۹۱ پوند در سال
 • حداکثر درآمد ۱۲۱۴۸۳ پوند در سال

با بررسی های انجام شده و توجه به بازار کار در انگلستان بهترین مشاغل برای کار کردن در این کشور شامل مشاغل مدیریتی و مشاغل حوزه فناوری اطلاعات IT می باشد و در عین حال بهترین شهرها برای کار کردن در این کشور که می توانید به درآمد زایی بالا برسید شامل شهرهای زیر است که در این بین سه شهر خوب لندن، بیرمنگام و بریستول جزو بهترین شهرها برای کارگران در انگلستان است.

میانگین درآمد در شهرهای انگلستان بر حسب پوند در سال

 • لندن: ۵۷۱۱۴ پوند در سال
 • بیرمنگام : ۴۷۰۸۵ پوند در سال
 • بریستول: ۴۶۷۳۸ پوند در سال
 • لیدز: ۴۳۵۶۸ پوند در سال
 • منچستر : ۴۲۲۹۸ پوند در سال
 • ادینبرو: ۴۰۴۰۴ پوند در سال
 • گلاسکو : ۳۸۳۵۴ پوند در سال
 • بلفاست: ۳۶۱۰۰ پوند در سال

پارامترهای اثرگذار روی حقوق کارگر ساده در انگلستان

علاوه بر اینکه شهر و نوع شغل فرد روی حقوق آن فرد تاثیر می گذارد موارد دیگری چون سابقه کاری، میزان سواد یا تحصیلات، جنسیت، سن و سال روی حقوق کارگر ساده در انگلستان تاثیر ی گذارد که البته بهترین شرایط برای انجام کار در این کشور در رده سنی ۲۷ الی ۳۲ با حداقل مدرک فوق لیسانس و ۵ سال سابقه کاری است.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

شرایط ویزای انگلستان برای کارگران

در صورتی که انتخاب شما برای گرفتن ویزای کاری کشور انگلستان است باید بدانید که برای گرفتن ویزای این کشور باید دو شرط اساسی یعنی استخدام شدن از سوی کارفما یا اسپانسر انگلیسی با گواهی معتبر اسپانسری (CoS) را بگیرد و اینکه شرط دوم این است که شما حداقل ۷۰ امتیاز از بین ۵ معیار ارزیابی را دیرافت کنید تا صلاحیت دریافت ویزای Tier 2 انگلستان را داشته باشید.

معیارهای امتیازآور حداکثر امتیازات
سن ۵ تا ۲۰ امتیاز
دانش زبان انگلیسی ۱۰ امتیاز
مدارک تحصیلی ۳۰ تا ۵۰ امتیاز
تمکن مالی ۱۰ تا ۴۵ امتیاز
سابقه کار در انگلستان ۵ امتیاز
گواهی اسپانسری (CoS) ۳۰ تا ۵۰ امتیاز

بعد اینکه شما ویزای کاری در این کشور را گرفتید می توانید به همراه خانواده خود به مدت ۳ سال در این کشور باشید و به مدت دو سال دیگر ویزا را تمدید کنید.

سوالات مهم درباب حقوق کارگر ساده در انگلستان

میانگین حقوق کارگر ساده در انگلستان ۲۰۲۲ چقدر است؟

به صورت متوسط سالیانه حقوق یک کارگر ساده در انگلستان به ۳۵۱۹۱£ (پوند) معادل ۳۹۴۷۳€ (یورو) می رسد.

عوامل تاثیر گذار بر سطح حقوق کارگران در انگلستان چیست؟

موارد زیر روی حقوق شما تاثیر مهم می گذارد.

 • سطح تحصیلات،
 • سابقه کار تخصصی،
 • سن و سال،
 • جنسیت و نوع کار

نرخ بیکاری فعلی نیروی کار انگلستان چند درصد است؟

در حال حاضر و در سال ۲۰۲۲ نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین تر از متوسط کشورهای اروپایی و به عدد ۳.۹ درصد می رسد.

آیا مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزای کاری انگلستان (Tier2) الزامی است؟

بله، شما باید امتیاز مدرک مهارت زبان انگلیسی (معمولا آیلتس ۴.۰ تا ۷.۰) را که حدود ۱۰ امتیاز است را دریافت کنید.

مقدار تمکن مالی جهت اثبات صلاحیت و اخذ امتیاز لازمه باید چقدر باشد؟

امتیاز مربوط به تمکن مالی از ۱۰ الی ۴۵ می باشد که برای اینکه حداقل امتیاز یعنی ۱۰ را دریافت کنید باید حداقل مبلغ ۸۰۰£ (پوند) را برای مدت حداقل ۳ ماه قبل از اینکه درخواست اخذ ویزای کاری دهید را در حساب بانکی خود داشته باشید.

مدت زمان اقامت با ویزای کار انگلستان Tier 2 چند سال است؟

بعد از دریافت ویزای کاری می توانید تا سه سال در این کشور کار و زندگی کنید و به مدت ۲ سال دیگر این ویزا را تمدید کنید.

آیا امکان اقامت خانوادگی از طریق ویزای کار انگلستان برای متقاضیان فراهم است؟

بله مشکلی نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *