نمایندگی تعمیرات و تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران SINGER | آی بک امداد

تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خرید و نصب اجاق گاز می توانید به خوبی انواع غذاهای خوشمزه را درست کنید و البته باید حتما مواد اولیه و ظروف و قابلمه مناسب داشته باشید اما توجه داشته باشید که حتما فاصله بین یخچال و اجاق گاز، فاصله بین اجاق گاز به درستی رعایت شود و در صورت بروز هر گونه مشکلات چون روشن نماندن شعله اجاق گاز، صدا دادن شعله یا زرد سوختن آن، جرقه نزدن فندک، روشن نشدن اجاق گاز و.. حتما با تعمیرکار تماس بگیرید که یکی از برندهای آن سینجر است که در صورت خرابی و هر گونه مشکل برای تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید و بعد از گفتن مشکل، دادن آدرس سریعا تعمیرکار در محل و منزل شما حاضر می شوند.

تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران با آی بک امداد

خرید بهترین مارک برند ایرانی و خارجی اجاق گاز یکی از مواردی است که زمان خرید این وسیله در نظر می گیریم و سینجر یکی از این برندهای معروف است اما حتی بهترین برند تضمینی در عدم خرابی اجاق گاز و انواع مشکلات آن ندارد از این رو با خرابی ترموکوپل، روشن نشدن، خاموش شدن شعله بعد از چند ثانیه، دود کردن اجاق گاز و حتی برق داشتن بدنه اجاق گاز سینجر برای تعمیر آن در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • تعمیر اجاق گاز سینجر در محل و منزل شما
  • تعمیر و تعویض قطعات اجاق و استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر و عیب یابی مشکلات اجاق گاز
  • دسترسی سریع به تعمیرکار
  • عدم نیاز به جابجایی و بردن اجاق پیش تعمیرکار و کاهش هزینه تعمیر اجاق گاز

💡حتما بخوانید: قیمت و هزینه تعمیر اجاق گاز

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و تعمیرات انواع اجاق گاز رومیزی و فردار سینجر در آی بک امداد

اگر اجاق گاز شما در هر مدلی که می باشد از برند سینجر است در صورت خرابی آن بهتر است اول علت آنرا بدانید که در این متن از مقاله به آن خواهیم پرداخت و اگر مشکل توسط شما رفع نشد برای تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت خاموش شدن شعله اجاق گاز سینجر با رها کردن ولوم

اگر به راحتی شعله اجاق روشن می شود اما زمانی که ولوم رها می کنید و شعله خاموش می شود این به خراب شدن ترموکوپل، کثیفی شعله های دستگاه مربوط می شود که باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: آموزش تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

علت سفت شدن ولوم اجاق گاز سینجر و رفع آن

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز زمانی است که ولوم آن سفت می شود که به خاطر گیر کردن بین شفت و ولوم است که باید نسبت به رفع آن با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت جرقه نزدن اجاق گاز سینجر

ایراد در میکروسوئیچ مهمترین دلیل برای بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر و در صورت نیاز تعویض گردد.

علت کم بودن حرارت شعله فر گاز سینجر

در صورت بروز این مشکل باید نسبت به تمیز کردن شعله اجاق اقدام و مطمئن شوید که هیچ گونه مشکلی در مجرای گاز رسانی دستگاه وجود ندارد.

علت یکسره شدن جرقه در اجاق گاز سینجر

اگر به درستی جرقه زن اجاق گار می کند اما یکسره جرقه می زند این به خاطر ایراد در الکترود جرقه یا ماژول است که باید بررسی و عیب یابی شود.

علت ضعیف یا معیوب بودن شعله اجاق گاز سینجر

وجود هر گونه چربی و غذا روی مشعل اجاق باعث بروز این مشکل می شود که باید نسبت به تمیز کردن آن اقدام کنید و بعد از شستن با آب گرم و صابون باید بگذارید خشک شود و مجددا آنرا روشن کنید و اگر مشکل پابرجا بود به معنای ایراد در شیر کنترل است که باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.

علت داغ نشدن اجاق گاز سینجر

وجود هر گونه چربی و رسوب روی مشعل باعث می شود با وجود روشن شدن شعله اما به خوبی داغ  نکند که باید آنرا تمیز کنید و بدانید که اگر آبی و ثابت بسوزد بدون مشکل است در غیر این صورت زرد، نارنجی سوختن یا صدای غیر معمول شعله به معنای خرابی اجاق گاز سینجر است که برای تعمیر آن باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای اینکار در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز سینجر در آی بک امداد

توجه داشته باشید که با خرابی اجاق گاز سینجر باید سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید و می توانید این کار را در تهران به آی بک امداد بسپارید و اگر نگران هزینه تعمیر هستید باید بدانید که هزینه تعمیر اجاق گاز سینجر به عواملی چون نوع مشکل، نوع قطعه تعمیر یا تعویض شده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *