پرفروش ترین دستگاه اینورتر جوشکاری

📖 زمان مطالعه : ۶ دقیقه ⏲️

بمنظور جوشکاری قوسی فلزات خصوصا فلزات فولادی و آلیاژی فولاد و همچنین بمنظور بالا بردن کیفیت فرایند جوشکاری و بالا بردن کیفیت نهایی جوش ، لازم است علاوه بر اینکه جوشکار مهارت های لازم جوشکاری را در این حرفه و شغل داشته باشد خیلی مهم است که از وسایل و تجهیزات و دستگاه های جوشکاری از بهترین نوع مدل و برند باشد . در واقع با خرید بهترین دستگاه جوشکاری و با کیفیت ترین دستگاه جوشکاری باعث می شوید که فرآیند جوشکاری با بهترین کیفیت انجام شود و شاهد کمترین نوع عیوب احتمالی جوش باشیم .

امروزه برندهای مختلفی از دستگاه های جوشکاری صنعتی و نیمه صنعتی و حتی مدل های ضعیفتر خانگی در بازار صنعت و جوش به مشتریان عرضه می‌شود . دستگاه های جوشکاری سه فاز رکتی فایر و جوش co2 و آرگون و برش پلاسما و زیر پودری از جمله این دستگاه ها میباشند . دستگاه های جوشکاری قوسی و اینورتر خانگی که معمولا تا سقف ۱۶۰ یا ۲۰۰ آمپر خروجی که در بازار متداول شده است از دیگر دستگاه های مورد مصرف میباشد . که البته در این بین برخی از آنها به عنوان پرفروش ترین دستگاه های اینورتر جوشکاری شناخته می شود هر چند که معیارهای مهمی چون قیمت دستگاه جوشکاری ، چرخه کاری و دیوتی سایکل جوشکاری ؛ میزان نفوذ پذیری و کیفیت جوش و البته نوع و آپشن های جوشکاری در این انتخاب وقیمت دستگاه جوشکاری تاثیر گذار است.

مواردی که در هنگام خرید پرفروش ترین دستگاه جوشکاری باید دقت کنید

قطعا داشتن وسیله و ابزار کاری و دستگاه جوشکاری مناسب و خوب و درجه یک در شغل جوشکاری می تواند باعث افزایش کیفیت جوشکاری شود از این رو خیلی مهم است که اقدام به خرید بهترین دستگاه جوشکاری اینورتری کنید . برای خرید این وسیله و دستگاه جوشکاری باید به مواردی چون نوع قطعه جوشکاری ، ضخامت فلز مورد جوشکاری ، نوع فرآیند جوشکاری و همچنین مواردی چون چرخه کاری و دیوتی سایکل جوشکاری ، وزن و قیمت دستگاه جوشکاری توجه کنید .

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

۱- نوع قطعه جوشکاری، ضخامت قطعه جوشکاری ، میزان نفوذ جوش و نحوه جوشکاری

در این شغل و حرفه روش های مختلفی از جوشکاری وجود دارد که با توجه به نوع فرآیند و ردش جوشکاری باید دستگاه جوشکاری مورد نیاز آنرا بخرید و از آن استفاده کنید. امروزه تکنولوژی جدید اینورتری باعث شده است که برخلاف گذشته دستگاههای جوشکاری با وزن سبک در بازار موجود باشد و به راحتی مدل قابلیت حمل و نقل آن وجود داشته باشد و شما بتوانید برای هر نوع روش جوشکاری از آن استفاده کنید. البته بسته به نوع و فرآیند جوشکاری انواع دستگاه جوش الکترود دستی، دستگاه جوشکاری CO2  و دستگاه جوش میگ مگ ، جوش زیر پودری و …. وجود دارد.
علاوه بر نوع و فرآیند جوشکاری شما باید به نوع قطعه و ضخامت آن توجه کنید و سپس اقدام به خرید دستگاه جوشکاری کنید. به عنوان مثال برای جوشکاری یک قطعه با الکترود ۴ باید دستگاهی بخرید که حداقل خروجی آن ۲۰۰ الی ۲۵۰ آمپر باشد. و یا برای جوشکاری الکترود سایز ۵ باید دستگاه حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ آمپر تهیه نمایید .

۲- دیوتی سایکل یا چرخه کاری جوشکاری

چرخه کاری در جوشکاری یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید هنگام خرید دستگاه جوشکاری به آن توجه کنید . در واقع هر چقدر میزان چرخه کاری یک دستگاه جوشکاری بالا باشد شما می توانید بیشترین کارکرد و راندمان از آنرا داشته باشید. اما فراموش نکنید که چرخه کاری و دیوتی سایکل یک دستگاه جوشکاری خانگی با مدل دستگاه جوشکاری صنعتی کاملا متفاوت است.

۳- وزن دستگاه جوشکاری

برخلاف گذشته که هر چقدر دستگاه جوشکاری سنگین تر بود و کیفیت بهتری داشت امروزه تکنولوژی جوشکاری اینورتری باعث کاهش وزن دستگاههای جوشکاری شده است بنابراین امروزه انواع دستگاه جوش با وزن کمتر و چرخه کاری بالاتر وجود دارد که با توجه به نوع و فرآیند جوشکاری می توانید آنرا انتخاب کنید.

۴- قیمت دستگاه جوشکاری

امروزه دستگاه جوشکاری که در ایران فروخته می شود سه مدل است: ۱- دستگاه جوش خارجی وارداتی، ۲- دستگاه جوش ایرانی و تولید کشور ۳- دستگاه جوش برند ایرانی مونتاژ شده با قطعات خارجی.
مسلما شما با خرید بهترین دستگاه جوشکاری ایرانی می توانید هزینه کمتری بابت خرید نسبت به دستگاه جوش خارجی بپردازید چرا که دیگر هزینه ای بابت واردات و همچنین هزینه های گمرکی و متفرقه گمرکی و جانبی برای خرید دستگاه جوش پرداخت نمی کنید .
توجه داشته باشید که دستگاه جوشکاری تولید ایرانی با گارانتی مطمئن خیلی بهتر از مشابه خارجی است. شما برای خرید انواع دستگاه جوشکاری اورین الکتریک می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

پرفروش ترین دستگاه جوشکاری اینورتری بازار

با توجه به استفاده زیاد و مستمر جوشکاران از الکترود دستی قطعا باید دستگاه جوشکاری با ۱۳۰ الی ۲۰۰ آمپر در نظر بگیرید از این رو دستگاه جوشکاری ۲۰۰ آمپر صنعتی و خانگی را به عنوان پر فروش ترین دستگاه جوشکاری بازار می شناسند

گول این موارد را در خرید دستگاه جوشکاری نخوریم

** دستگاه جوشکاری آرک فورس دارد

این آپشن فقط برای جوشکاری لوله های گاز با الکترود نوع ۶۰۱۰ میباشد و بدرد کارهای خانگی نمی‌خورد، تازه اگر واقعا با نشان دادن یک ولوم ، نقش ارک فورس را بازی و انجام دهد

** دستگاه جوشکاری دائم کار است

این مورد را در بازار ابزار و یراق زیاد تبلیغ می‌کنند واکثرا دروغ است ، دستگاه جوشکاری برای کار دائم مدل های خاصی هست و دستگاه های جنرال در بازار ابزار و یراق، این قابلیت را ندارند

** دستگاه جوشکاری گارانتی دوساله دارد

اکثرا دروغ است ، فروشگاه ها ی بازار دستگاه های جوشکاری چینی میفروشن یا ارزان بدون گارانتی، سعی کنید دستگاه جوشکاری را از شرکت تولیدی مثل اورین‌الکتریک و یا رقبای تولید کننده ، خرید کنید نه دستگاه های تو بازار که اعتباری چه از نطر گیفت و یا گارانتی ندارند .

برای خرید دستگاه جوشکاری با اهل فن مشاوره کنید
سعی کنید از تولید کننده دستگاه جوشکاری بخرید
دستگاه جوشکاری هر روز در معرض خرابی هست ، از شرکتی بخرید که بتواند پاسخگوی گارانتی و یا حداقل خدمات بعد از فروش باشد
دستگاه جوش اورین الکتریک با فرایند های تست چند گانه تولید میگردد ، مونتاژ سیم های مداری داخل دستگاه با اتصالات مناسب میباشد . و سعی شده است از بهترین قطعات لز سورس های معتبر خرید گردد .
دستگاه جوشکاری چینی خواهشا نخرید .
پشیمان خواهید شد .

** دستگاه های جوشکاری ما ماسفتی یا ..‌

این یعنی تبلیغات فنی که یک فرد غیر فنی حرف میرند و پایه و اعتباری ندارد . دخالت در امر فنی در کلاس درس باید باشد تا جوابش داده شود نه کف بازار.‌..

** دستگاه جوشکاری تحت لیسانس آلمان‌

این نیز یک تبلیغ دروغ است که گروهی از فروشندگان با سوی استفاده از نام آلمان اقدام به فروش دستگاه جوشکاری می نمایند

** دستگاه جوشکاری تحت لیسانس مالزی

این نیز یک مانور تبلیغاتی دروغ است. که گروهی فروشنده اقدام به تبلیغ می‌کنند. مالزی تولید کننده معتبر دستگاه جوشی ندارد که بخواهد به ایران صادرات نماید

** تعویض دستگاه جوشکاری در صورت عدم رضایت

این نیز یک تبلیغ دیگر در جهت اهداف فروش است ، درصورت هرید هیچ فروشنده ای حتی پول شما را پس نمی‌دهد چه برسد به اینکه دستگاه را تعویض یا … خدمات دیگری دهد .

پر فروش ترین دستگاه جوشکاری Co2

بدون شک دستگاه جوشکاری Co2 اورین الکتریک با توجه به تاریخچه تولید و استفاده از قطعات اروپایی در واحد فیدر سیم جوش و موتور ایتالیایی نصب شده در واحدفیدر ، و همچنین سیستم رانش سیم جوش co2 چهار غلتکی با شیار های وی v شکل , بهترین و روانترین تغذیه سیم جوش را در دستگاه جوشکاری CO2 اورین الکتریک فرااهم اورده ، بطوریکه بدون هیچگونه لرزشی و آسیبی به سیم جوش ، مسیری روان و بدون له شدگی در طول تورچ جوشکاری Co2 برای سیم جوش پدید می آید . کیفیت بالای دستگاه جوش CO2 تولیدی باعث معروفیت و پرفروش بودن دستگاه جوشکاری Co2 در بین تولید کنندگان و قطعه سازان خودرو گردیده بطوریکه اکثر تولید کنندگان از دستگاه های جوشکاری تولیدی اورین الکتریک استفاده مینمایند .کارخانجات خودرو سازی مثل ایران خودرو سایپا ، پارس خودرو ، شهاب خودرو سایپا دیزل ، مرتب ، و اکثریت واگن سازان از تولیدات شرکت اورین الکتریک استفاده مینمایند . بطوریکه دستگاه جوشکاری Co2 اورین الکتریک جزو پرفروش ترین دستگاه جوش محسوب گردیده است .

افزایش کیفیت جوش با گاز میکس

بمنظور بالا بردن کیفیت جوشکاری میتوانید با افزایش کیفیت گاز محافظ و استفاده از گاز میکس آرگون و Co2 ، کیفیت جوش را بالا ببرید . با جوشکاری با گاز میکس ، جوشکاری با کیفیت رو تجربه کنید . استفاده از میکسر دقیق گاز و یک دستگاه جوشکاری مناسب کیفیت جوشکاری شما را با لا خواهد برد .

عبارات کلیدی جستجو :

پرفروش ترین دستگاه جوش اینورتری
پرفروش ترین دستگاه جوش سه فاز
دستگاه جوش اینورتری خوب در ایران
پرفروش ترین دستگاه جوش Co2 اورین‌الکتریک
دستگاه جوشکاری Co2 خوب
دستگاه جوشکاری ایده‌آل خانگی
سیم مفتول جوشکاری co2 و الکترود جوشکاری
کارخانه جوش اورین الکتریک در اراک
کارخانه تولید دستگاه جوشکاری
تولید کننده دستگاه جوشکاری
دستگاه جوشکاری چینی ارزان
دستگاه جوشکاری با خدمات و گارانتی
دستگاه جوشکاری ماسفتی
دستگاه جوش IGBT
دستگاه جوشکاری تکفاز اینورتری
دستگاه جوشکاری با کیفیت
دستگاه برش پلاسما قوی
دستگاه جوشکاری با گارانتی
اینورتر جوش ارزان
دستگاه جوشکاری مالزی
دستگاه جوشکاری آلمانی
دستگاه جوشکاری میلر
دستگاه جوشکاری چینی ارزان
دستگاه جوشکاری دیجی کالا
دستگاه جوش خوب

 

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

1 دیدگاه برای “پرفروش ترین دستگاه اینورتر جوشکاری

  1. H گفته:

    موافق این نوشته شما که گفته گارانتی تعویض وگارانتی، یکی دوساله اینورترها دروغه نیستم چه بسا تولیدکننده های باوجدان باتولیدباکیفیت هستن که ازکیفیت کارشون مطمئنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *