استفاده از ترموستات جای برد در یخچال فریزر یخساران | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? فرشید پرسیده:

سلام وقت بخیر، یه دستگاه فریزر مدل قدیمی از مارک یخساران دارم که متاسفانه برد الکترونیکی دچار اتصالی شد و سوخت. تعمیر کار زنگ زدم اومد و گفت باید برد تعویض بشه اما هرجارو گشتم برد گیر نیاوردم. تعمیرکارم به جای برد ترموستات دستی گذاشت و اینکارم با سوراخ کردن پشت یخچال و سیم کشی کردن انجام داد. راستش من یکم خیالم راحت نیست بابت ایمنی این کار . میخواستم اگه بشه از شما راهنمایی بگیرم که چیکار کنم؟ ممنون

A آی بک امداد گفته:

سلام، بخاطر نوفراست بودن فریزر یخساران تعمیرکار بایستی بجای استفاده از ترموستات از تایمر دیفراست استفاده میکرد چرا که هم باعث یخزدایی فریزر میشود و هم میتوان کار ترموستات را انجام دهد. اما در سیستم هایی که نوفراست نیست استفاده  از ترموستات بجای برد گزینه ایی مناسب است و برای نصب ترموستات بجای برد بایستی یخچال سوراخ شود و برای تشخیص برودت انتهای میله ی ترموستات در انتهای دیواره ی فریزر قرار میگیرد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *