چهار شرکت برتر تامین کننده جوشکاری در ایالات متحده

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

بالا بودن اهمیت جوشکاری فلزات در صنایع مختلف چون کشتیرانی، صنایع ماشین سازی، سازه های فلزی و کارگاههای تعمیرات و صنعت  ساخت و ساز ساختمانی باعث می شود که کارخانه ها به تولید بهترین دستگاه های جوشکاری و تجهیزات و وسایل مورد نیاز جوشکاری بپردازند. ایالات متحده یکی از کشورهای مهم در عرصه صنعت جوشکاری است و حتی جزو کشورهای برتر برای شغل جوشکاری است که بیشترین دستمزد؛ حقوق را به جوشکاران می دهد. با این اوصاف بد نیست که در این مقاله با چهار شرکت برتر تامین کننده جوشکاری در ایالات متحده از جمله ایساب، آرکو آشنا شوید.

شرکت تامین جوشکار (Welder Supply)

اگر به دنبال خرید بهترین محصولات جوشکاری از ایالات متحده هستید یکی از آنها شرکت Welder Supply است که توسط جورج اوهلیر (George Uhlir) با در سال ۱۹۳۸ و با هدف  تامین بهترین خدمات و محصولات جوشکاری برای مشتریان تاسیس گردید. این شرکت جزو قددیمی ترین شرکت های تامین کننده محصولات جوشکاری است که در زیر به برخی از تجهیزات جوشکاری و برشکاری که توسط آن تامین می گردد اشاره خواهیم کرد.

 • تجهیزات ایمنی که شامل لباس، دستکش، کلاه، عینک، گوشی و محافظ صورت جوشکاری است.
 • تجهیزات جوشکاری که مرتبط با فرآیندهای جوشکاری با الکترود دستی (SMAW / MMA)، با الکترود تنگستنی (GTAW / TIG) و با سیم جوش مصرفی (GMAW / MIG – MAG) است.
 • تولید انواع ابزار و لوازم جانبی از جمله: الکترود و سیم جوش، ابزار، گیره ها، گازها و مواد پاک کننده (Abrasives)
 • تجهیزات برشکاری شامل دستگاه برش گاز و برش پلاسما می باشد.

این شرکت جزو شرکت های برتر تامین کننده جوشکاری در ایالات متحده است که خدمات عالی به مشتریان در زمینه تجهیزات جوشکاری ارائه می دهد و البته به غیر از آن انواع حمایت های فنی، کالیبراسیون و حتی تعمیر تجهیزات جوشکاری و برشکاری را اجرا می کند.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

شرکت ایساب (ESAB)

ایساب، بزرگترین شرکت تولید کننده در زمینه تجهیزات جوشکاری و برشکاری در ایالات متحده است که تمام محصولات آن کیفیت بالایی دارند. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات در صنایع مختلف از جمله خطوط لوله، نیروگاه، ساخت و تولید، سازه فولادی، نفت و گاز، دریایی و فرا ساحل، حمل و نقل و…. در سراسر دنیا فعالیت می کند.

 • تولید انواع تجهیزات جوشکاری: فرایندهای جوشکاری با الکترود دستی (SMAW / MMA)، با الکترود تنگستنی (GTAW / TIG) و با سیم جوش مصرفی (GMAW / MIG – MAG) و لوازم یدکی آنها
 • در زمینه اتوماسیون جوشکاری شامل: رباتیک، کنترل کننده ها، وسایل حمل، تراکتور، ستون ها و بوم ها فعالیت دارد.
 • در زمینه تولید و تامین مواد مصرفی چون انواع الکترود، سیم و پودر جوش کار می کند.
 • تولید انواع تجهیزات برشکاری از جمله: دستگاه های برش گاز، شیارزنی قوس کربنی و برش پلاسما
 • تجهیزات ایمنی: عینک، کلاه و لباس جوشکاری

شرکت آرکو (ARCO)

شرکت آرکو در سال ۱۹۵۰ با هدف تولید بهترین تجهیزات جوشکاری و برشکار و خدمات تعمیرات مربوطه در مالدن ماسوچوست و توسط یک خانواده تاسیس شد. این شرکت برتر نزدیک به ۶ دهه است که در تولید تجهیزات جوشکاری فعالیت می کند. البته این شرکت حتی کار توزیع را برعهده دارد و محصولاتی را از تولیدکنندگانی مانند میلر، لینکن الکتریک، ایرفلو، هریس، گروه وی والت و دیاموند دریافت و به مشتریان عرضه می کند.

شرکت تامین جوشکاری پیشرفته (Advanced Welding Supply)

این شرکت خانوادگی در زمینه تامین تجهیزات جوشکاری، تامین گاز صنعتی و همچنین انجام تعمیرات صنعتی به مشتریان در ایالات متحده فعالیت می کند که بخشی از خدمات رسانی این شرکت شامل موارد زیر است.

 • تولید تجهیزات و لوازم جانبی جوشکاری
 • تولید مواد پرکننده (Fillers) و مواد مصرفی (Consumables)
 • تولید تجهیزات برشکاری با گازو همچنین دستگاه برش پلاسما و ساینده ها
 • تجهیزات ایمنی و وسایل حفاظت فردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *