عیب یابی چرخ گوشت و دلایل خرابی دستگاه | آی بک امداد

عیب یابی چرخ گوشت
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

حتی با خرید بهترین برند چرخ گوشت احتمال خرابی قطعات موتور، زغال، مارپیچ، آرمیچر و… وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات رایج در چرخ گوشت می شود که شامل روشن نشدن چرخ گوشت، جرقه زدن موتور، خوب چرخ نکردن گوشت یا کند شدن تیغه چرخ گوشت، کار نکردن دستگاه و.. می شود که باید نسبت به تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد که علاوه بر صرفه جویی در وقت شما منجر به کاهش هزینه تعمیرات چرخ گوشت می شود.

تعمیر چرخ گوشت در تهران توسط آی بک امداد

یکی از سوالات مهم این است که چرخ گوشت بخریم یا خردکن؟ حال اینکه با خرید بهترین برند و مارک چرخ گوشت احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات رایج چون روشن نشدن دستگاه، سر و صدای زیاد، کندی تیغه، نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت و… وجود دارد که باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا با تشخیص درست علاوه بر سرعت بخشیدن در زمان تعمیر باعث کاهش هزینه تعمیرات دستگاه شود که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا در محل آماده و کار تعمیرات را انجام دهند.

💡حتما بخوانید: علت شکستن تیغه چرخ گوشت

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت خراب شدن چرخ گوشت

چرخ گوشت به مانند هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و به عنوان وسیله ای پر کاربرد در خانه محسوب می شود که با روشن کردن آن و چرخ کردن گوشت می توانید اقدام به پخت انواع غذاها کنید که در این بین احتمال خرابی دستگاه چرخ گوشت و مشکلاتی چون خوب چرخ نکردن گوشت، روشن نشدن چرخ گوشت، سر و صدای زیاد چرخ گوشت حین کار کردن، کار نکردن دستگاه با وجود روشن بودن مواجه شوید که باید نسبت به تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خوب چرخ نشدن گوشت در دستگاه چرخ گوشت

یکی از مشکلات چرخ گوشت زمانی است که با وجود روشن بودن و کار کردن اما به خوبی گوشت را چرخ نمی کند که این مشکل به دلیل کندی تیغه ها رخ می دهد که استفاده زیاد از چرخ گوشت یکی از عوامل بروز این مشکل است و البته موارد زیر نیز باعث بروز این مشکلات می شود.

 • درست جا نرفتن تیغه چرخ گوشت
 • خراب شدن پنجره چرخ گوشت
 • چرخ کردن گوشت هایی با تکه بزرگ و دارای استخوان
 • استفاده مداوم از چرخ گوشت
 • اطلاع نداشتن از نحوه بستن تیغه چرخ گوشت

علت روشن نشدن دستگاه چرخ گوشت

زمانی که چرخ گوشت روشن نمی شود این مشکل ممکن است به خاطر نرسیدن برق به دستگاه و ایراد در پریز برق، خرابی سیم رابط و البته موارد دیگر باشد که به شرح زیر است و تمام این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر چرخ گوشت در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 • پارگی سیم و کابل
 • سوختن محافظ
 • خراب شدن فیوز
 • جرقه زدن موتور چرخ گوشت
 • پایین بودن فشار جریان برق
 • نبود جریان برق در پریز
 • سوختن موتور چرخ گوشت
 • خراب شدن آرمیچر
 • خراب شدن زغال

دلایل صدای زیاد چرخ گوشت حین کار کردن

با اینکه چرخ گوشت حین کار کردن کمی صدا دارد و این طبیعی است اما اگر سر و صدای زیادی تولید کند به معنای خرابی دستگاه است که برای عیب یابی چرخ گوشت باید آنرا بررسی کنید که در این بین تمام شدن گریس یا خرابی گریس یکی از دلایل بروز این مشکل است و البته ضعیف شدن چرخ دنده ها و خرابی موتور و قطعات آن نیز باعث تولید صدای زیاد می شود که تعمیر چرخ گوشت باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت کار نکردن چرخ گوشت با وجود روشن بودن دستگاه

زمانی که چرخ گوشت روشن و چراغ ها و دکمه های آن روشن باشد به این معناست که برق به دستگاه می رسد و اگر کار نکند خرابی موتور و اجزای آن از جمله تمام شدن زغال، خرابی ترمینال، عدم چرخش مارپیچ دستگاه و.. باعث می شود که کار نکند که برای رفع مشکل باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر دستگاه در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *