نصب و تعمیر تلویزیون در نارمک با تعمیرکار آی بک امداد

تعویض بک لایت تلویزیون آی بک امداد
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

احتمال خرابی در هر برند تلویزیون دوو، ال جی، صنام، فیلیپس، مارشال، ایکس ویژن و… وجود دارد که بعد از تماس شما با آی بک امداد سریعا برای تعمیر تلویزیون در نارمک تهران تعمیرکار اعزام می گردد که در این زمان از قطعات فابریک و اصل استفاده می شود.

تعمیر تلویزیون در نارمک با آی بک امداد

با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران و تکنسین حرفه ای که داریم ما قادر به تعمیر انواع مدل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، QLED و OLED در هر برند و مارک هستیم. تعمیر و تعویض قطعات معیوب تلویزیون شامل مین برد، بک لایت، فلت، پنل، برد پاور، برد تیکان و…با کمترین هزینه تعمیرات توسط ما انجام خواهد شد.

سوالات متداول و مشکلات رایج تلویزیون

۱-زمان حضور تعمیرکار تلویزیون در نارمک

همین که شما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید در کمتر از یک ساعت تعمیرکار آی بک امداد به محل و آدرس منزل شما محله نارمک تهران اعزام می گردد.

۲-علت تاریک شدن صفحه تلویزیون

یکی از مشکلات رایج تلویزیون زمانی است که قدیمی شده و صفحه نمایشگر تاریک می شود که مشکل از لامپ های فلورسنت ، برد اینورتر و لامپ های پس زمینه است که بغیر از آن خرابی پنل باعث بروز این مشکل می شود.

۳-هزینه تعمیرات تلویزیون در آی بک امداد

قیمت و هزینه تعمیر با توجه به نوع مشکل تلویزیون چون سیاه شدن تصویر، پرش تصویر، کم نور شدن صفحه نمایشگر تلویزیون، خرابی قطعات مین برد، برد پاور، برد تیکان و تعمیر و تعویض قطعات و نرخ مصوب متغییر است.

۴-علت خاموش روشن شدن تلویزیون

این مشکل در زمان نوسانات برق منطقه رخ می دهد که به این مورد باید خرابی و اتصال سیم کابل تلویزیون و خرابی برد اصل نیز اضافه کنید که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون کافیه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *